Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/clanky/etwo-kompletni-omlazeni-pokozky/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Články >> eTwo kompletní omlazení pokožky Zpět

Datum publikování článku: 06.02.2020

eTwo kompletní omlazení pokožky


Chytrá kombinace dvou metod – dokonalý výsledek.

Nový systém pro omlazení pokožky eTwo největšího světového výrobce systémů pro estetickou medicínu Syneron – CANDELA unikátně kombinuje metody Sublime a Sublative.
Sublime využívá kombinaci bezpečné a účinné intenzity infračerveného světla a bipolární radiofrekvence k hloubkové remodelaci kůže stimulací a zkrácením ochablých kolagenních vláken bez narušení pokožky.
Sublative frakční technologie s maximálním léčebným efektem v podkoží a minimálním poškozením povrchu kůže vytváří teplo radiofrekvenčním proudem vpraveným do kůže dotykem matice bipolárních mikroelektrod. Dochází k obnově tvorby kolagenu a elastinu, stažení pórů a následné redukci jemných vrásek a projasnění povrchu pokožky.


Jaký typ ošetření je nejvhodnější?
Ošetření koncovkou Sublime je určeno k okamžitému a dlouhodobému vyhlazení vrásek a zlepšení kontur obličeje. Ošetření koncovkou Sublative je velmi účinné k vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek, jizviček po akné, pooperačních jizev, k redukci hyperpigmentací a rozšířených pórů, výrazně ovlivňuje světlé strie, lze ošetřovat i strie na prsou.

Je eTwo vhodný?
Léčba je bezpečná, účinná a vhodná i pro tmavší fototypy nebo opálenou kůži, kde nelze použít laserovou terapii. Léčbu je možno provádět celoročně. Zpravidla jsou potřebná tři ošetření v intervalu čtyř až šesti týdnů.

Jaká je péče o pokožku po zákroku?
Sublime ošetření má okamžitě viditelný výsledek, nedochází k poškození povrchu pokožky, klienta zákrok nijak neomezí. Po ošetření se nanese na ošetřovanou plochu zklidňující krém. Sublative ošetření vyvolá zarudnutí a mírný otok kůže. Při nastavení vysokých parametrů vzniknou po zákroku na pokožce jemné stroupky, které se během dvou až tří dnů odloučí. Po ošetření se nanese na ošetřovanou plochu zklidňující krém. Druhý den je možné se vrátit k normálním aktivitám. Již 12 hodin po ošetření mohou být použity hydratační pleťové prostředky a make–up. Nejméně měsíc po zákroku je nutné chránit ošetřené oblasti sluneční clonou s faktorem minimálně 30.

Jaký výsledek lze očekávat?
Bezprostřední přechodné zlepšení je vidět po každém zákroku – pokožka se projasní a dochází k redukci vrásek a nerovností pleti. Nejlepší dlouhodobý efekt je patrný za dva až čtyři měsíce po skončení léčby, kdy se projeví efekt nově vytvořeného kolagenu.


eTwo volba

Inteligentní, jednoduchý a přehledný systém zpětné vazby podává v reálném čase informace o stavu pokožky, elektrickém odporu a spotřebované energii pro každý puls.

Minimální doba hojení umožňuje pacientům rychle se vrátit k běžným aktivitám.

Bezpečný a účinný pro všechny typy pleti.

Rychlé ošetření, obvykle 20 až 40 minut, v závislosti na velikosti ošetřované plochy.

3–4 ošetření v intervalu 4–6 týdnů.