Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/clanky/kosmetika-a-peeling-neostrata/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Články >> Kosmetika a peeling NeoStrata Zpět

Datum publikování článku: 01.10.2019

Kosmetika a peeling NeoStrataNeoStrata
je vysoce účinná funkční kosmetika. Při pravidelném používání lze pozorovat viditelnou změnu vzhledu a kvality různých typů pleti. Značka je doporučována a vysoce ceněna odborníky na celém světě.

Ověřená účinnost, patentované postupy a inovace.
 
Tvůrci kosmetických přípravků NeoStrata, Dr. Van Scott a Dr. Yu, jsou mezinárodně uznávanými vizionáři a lídry v oblasti kosmetické dermatologie. Jsou tvůrci a držiteli patentu na první peeling kyselinou glykolovou. Objevili omlazující sílu Alfa Hydroxy kyselin (AHA), Poly Hydroxy kyselin (PHA), bionických PHA kyselin a acetaminocukrů, revoluci v ošetřování pleti proti stárnutí. Jsou nositeli nejprestižnějších ocenění v oboru. Usilují o neustálý pokrok a vědecké inovace. Posledním z jejich počinů je objev komplexu Aminofil, nové technologie k redukci hlubokých vrásek.

Našim cílem je Vaše zdravá, rozzářená a mladistvě vypadající pleť. Produkty jsou k dostání zejména u lékařů  specialistů, aby byla zajištěna důkladná analýza stavu pleti, anamnéza a tak navrhnut i ideální komplex ošetření pleti včetně produktů k domácímu použití.Základní složky a technologie


Alfa Hydroxy kyseliny (AHA)


Kyselina glykolová
Je přírodní složkou cukrové třtiny a silnou Alfa Hydroxy kyselinou (AHA). Způsobuje olupování kůže zrychlením obnovy buněk. Vyrovnává nerovnoměrné pigmentace, zmenšuje velikost pórů a pomáhá vyhladit jemné linky a vrásky. V oblasti dermis zvyšuje syntézu glykosaminoglykanů (GAG) a kolagenových vláken. Produkty s kyselinou glykolovou poskytují optimální účinnost při ideálních hodnotách pH a koncentraci. Amfoterické komplexy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly zarudnutí a možná podráždění.

Kyselina citronová
Přirozeně se vyskytuje v citrusových plodech, je silnou Alfa/Beta Hydroxy kyselinou (A/BHA), která má antioxidační a preventivní korektivní účinky proti stárnutí, pomáhá zvrátit známky poškození pleti sluncem a solární elastózy. Je často používána jako posilující složka zaměřující se na konkrétní kožní potíže.

Kyselina mandlová
Přirozeně se vyskytuje v mandlích, je lipofilní a snadno absorbována mastnou pletí. Je tedy zvlášť účinná proti stárnutí u mastného typu pleti. Má přirozené antibakteriální účinky a snižuje maštění pleti postupně, bez přesušení.


Poly Hydroxy kyseliny (PHA) a bionické PHA


Glukonolakton
Jedna z kyselin skupiny Poly Hydroxy kyselin (PHA) působí proti stárnutí pleti bez známek podráždění, a to i u pacientů s velmi citlivou pletí, diagnostikovanou růžovkou (rosacea) nebo po dermokosmetických zákrocích. Jako antioxidant zpomaluje elastázi, a tím přispívá k zachování zdravé tkáně a udržuje mladistvou pružnost pleti. Glukonolakton posiluje funkci kožní bariéry a postupně tak snižuje citlivost na dráždivé látky a zčervenání kůže. Nezvyšuje citlivost na sluneční záření.

Kyselina laktobionová
Patentovaná nedráždivá bionická Poly Hydroxy kyselina (PHA) získaná z mléčného cukru pomáhá zabránit a zvrátit stárnutí pleti, včetně vyhlazení jemných linek a vrásek, nerovnoměrné pigmentace, rozšířených pórů a nerovností pleti. Je to silný antioxidant používaný k zabránění oxidativnímu poškození při transplantaci orgánů. Kyselina laktobionová podporuje pevnost pleti pomocí potlačení enzymu MMP odpovědného za degradaci kolagenu a následnému vzniku vrásek. Je to přírodní zvlhčující látka, váže vodu a vytváří hydratační bariéru na kůži.

Kyselina maltobionová
Bionická Poly Hydroxy kyselina (PHA), získaná z kukuřičného cukru, je silným humektantem, váže vodu, a proto poskytuje pleti dokonalou hydrataci. Působí jako antioxidant a zabraňuje tvorbě volných radikálů. Inhibuje tvorbu MMP, brání odbourávání bílkovin a chrání kožní matrix. Působí proti stárnutí pleti, snižuje jeho vizuální příznaky. Nedráždí, nezvyšuje citlivost pleti ani kolem očí.


Acet–aminocukry a aminokyseliny

NeoGlucosamine
Je patentovaným acetaminocukrem. Napomáhá obnovení kožních buněk a působí exfoliačně. Vyhlazuje jemné linky a vrásky, olupuje hyperpigmentované skvrny, pomáhá redukovat výskyt hormonálního akné. Je stavebním kamenem kyseliny hyaluronové, tj. přírodního plniva kůže. Podporuje mladistvý vzhled pokožky, vyhlazení linek a vrásek zevnitř. Vytváří pevnější a vypnutý vzhled pleti.

Aminofil
Revoluční patentovaná aminokyselina, která pomáhá pleti udržovat přirozenou hutnost a vyhlazuje i hlubší vrásky, jako například periokulární vrásky, glabely, nasolabiální rýhy a periorální vrásky.


Retinoly

SabiWhite
Standardizovaný práškový extrakt z kořenů Curcuma longa (kurkuma) a retinol, který se vyznačuje výbornými výsledky v boji proti hyperpigmentaci. Inhibuje tyrozinázu, a tak zpomaluje produkci melaninu. Má i protizánětlivé a antioxidační vlastnosti a navíc poskytuje ochranu proti UVB záření. Zabraňuje tvorbě volných radikálů.Produkty značky NeoStrata


Produkty NeoStrata jsou vyráběny na základě patentovaných postupů. Mají prokázané účinky u široké škály typů pleti. Pomáhají řešit i závažnější kožní problémy, jako jsou například: stárnutí vlivem slunečního záření, rosacea, melasma, hyperpigmentace, extrémně suchá pleť a akné.

Normální až smíšená pleť
Tmavě modrá řada RESURFACE  VYHLAZENÍ
 je vhodná pro normální až smíšenou pleť se špatnou texturou povrchu, na které jsou viditelné rozšířené póry, jemné linky a vrásky. Současně se může použít na omlazení pleti po poškození sluncem, jako domácí přípravu na chemický peeling prováděný kyselinou glykolovou a také při keratosis pilaris. Produkty této řady obsahují Alfa Hydroxy kyseliny (AHA). Jsou ideální pro pacienty s normální až smíšenou pletí s lehkými sklony k nedokonalostem. Řada pomáhá s vyhlazením povrchové textury a zvětšenými či ucpanými póry. Působí proti: špatná textura povrchu pleti, hrubá a mdlá pleť, rozšířené póry, jemné linky a vrásky, pleť poškozená sluncem, keratosis pilaris, příprava na chemický peeling AHA kyselinami.

Suchá a citlivá pleť, rosacea, atopická dermatitida
Zelenomodrá řada RESTORE  OBNOVENÍ
 je vhodná pro všechny typy pleti, avšak nejvíce benefitů přináší suché a citlivé pleti, která má sklony k tvorbě vrásek. Může se používat při atopické dermatitidě, onemocnění rosacea (růžovka), ale i při lokální terapii retinoidy. Tato řada obsahuje Poly Hydroxy kyseliny (PHA)  glukonolakton a bionické kyseliny. Je ideální pro všechny typy pleti, ale zvláště pro suchou a citlivou pleť, a to včetně pacientů s atopickou dermatitidou a růžovkou. Redukuje zčervenání pokožky. Produkty této řady omezují sluneční citlivost pleti. Řada je vhodná i po různých zákrocích, jako např. po chemickém peelingu, či při lokálních retinoidních terapiích. Vhodná pro všechny typy pleti, obzvláště vhodná pro suchou pleť, velmi vhodná pro citlivou pleť, při atopické dermatitidě, při růžovce (rosacea), vyhlazuje jemné linky a vrásky, po kosmetickém zákroku (např. chemickém peelingu) nebo při lokálních terapii retinoidy.

Mastná pleť se sklony k nedokonalostem
Světle modrá řada
REFINE  PROČIŠTĚNÍ je více než vhodná pro mastnou pleť se sklonem k akné či jiným nedokonalostem. Snižuje nadměrný lesk, uvolňuje rozšířené a ucpané póry. Působí ale i na první jemné linky a vrásky a také pomáhá eliminovat skvrny a jizvy po akné. Vhodná i při onemocnění pseudofolliculitis barbae. Produkty této řady jsou určeny pro specifické potřeby mastné pleti náchylné k nedokonalostem. Používáním produktů se kombinují účiny Alfa Hydroxy kyselin (AHA)  kyseliny glykolové a Poly Hydroxy kyselin (PHA)  glukonolaktonu a Acetaminocukrů  NeoGlucosmine. Účinné látky mají ověřené účinky stimulující buněčnou obnovu a zvyšující zářivost pleti. Redukují vznik jemných linek a vrásek. Jeden z produktů obsahuje i kyselinu mandlovou, která omezuje tvorbu mazu a redukuje nežáducí lesk pleti. NeoGlucosamine vyrovnává tón pleti, vzhled a pigmentaci. Zároveň je pleť jeho působením pevnější, jasnější a vypadá mladistvě.

Povislá nepružná pleť, otoky kolem očí, vyhlazení vrásek, rozšířené póry
Modrostříbrná řada SKIN ACTIVE  OMLAZENÍ je péčí o zralou pleť. Pokud je pleť povislá, nepružná a vykazuje hluboké mimické vrásky, tvoří se otoky pod očima a objevuje se i dyschromie, pak je pravý čas začít používat tuto řadu. Vysoce účinná péče proti stárnutí využívá nejmodernější technologii v boji proti vráskám. Krém na vrásky NeoStrata slouží nejen k omlazení pleti, ale také ho můžete používat jako rozjasňovač pleti. Vhodný je také pro citlivou pleť. Díky souhře mnoha aktivních složek dokáže tato řada redukovat vrásky ve všech vrstvách kůže. Vrásky jsou tak vyhlazovány zevnitř. Výsledek je díky tomu viditelný již po několika týdnech.

Hyperpigmentace, sjednocení tónu pleti
Rozjasňující péče oranžové řady ENLIGHTEN  ROZJASNĚNÍ je určena pro sjednocení barvy a pigmentace pleti. Lze použít komplexně nebo lokálně na tmavší skvrny, způsobené působením slunce, ale i hormonálními změnami. Díky obsahu účinných látek působí i rejuvenančně (omlazuje). Lze použít i na melasma. Řada Enlighten obsahuje přírodní rozjasňovače pleti. Účinně se zbavíte pigmentových skvrn na kůži a celkově sjednotíte svůj tón pleti. Kombinace vysoce efektivních a prospěšných látek vede ke snížení hyperpigmentace. Rozjasňovač pleti se nemusí bát používat ani osoby se suchou pletí. Pravidelná péče s kvalitními přípravky povede k celkovému omlazení pleti. Rozjasnění pleti díky správné péči. Jedinečná produktová řada kosmetiky Neostrata Enlighten Vaši pleť ochrání proti vzniku pigmentových skrvn. V rámci Enlighten péče najdete čistící přípravek, který dokonale vyčistí Vaši pleť a připraví ji pro další ošetření přípravky této řady, jako je speciální pigment controller a vysoce účinné sérum.

Lupénka, akné, tmavé kruhy pod očima, lámavé nehty
Ošetření zelenou řadou TARGETED TREATMENT CÍLENÉ OŠETŘENÍ umožňuje řešit specifické kožní problémy, jako je třeba místní hyperpigmentace, akutní akné, mimické vrásky, péči o krk a dekolt či extrémně suchou kůži na loktech, kolenou a patách. Unikátní produkty TARGETED TREATMENT, byly vyvinuty předními dermatology k řešení specifických kožních problémů, pomocí průlomových technologií a také Alfa a Poly Hydroxy kyselin. Produktová řada TARGETED TREATMENT cílí na suchou kůži, ale také náchylnou k tvorbě akné, hyperpigmentaci, stárnoucí a zralou pleť, nehty, nebo péči o zrohovatělou kůži na nohách a dalších částech těla. Klinické studie prokázaly zlepšení u kožních onemocněních a to konkrétně u xerózy, hyperkeratózy, lamelární ichtyózy a psoriasis vulgaris po aplikaci krému Problem Dry Skin.