Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/clanky/mikrodermabraze-temer-relaxacni-osetreni/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Články >> MIKRODERMABRAZE – téměř relaxační ošetření Zpět

Datum publikování článku: 30.12.2015

MIKRODERMABRAZE – téměř relaxační ošetření

Mikrodermabraze bez bolesti, anestezie, časové náročnosti a vedlejších účinků.

Mikrodermabraze je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit Vaši pleť na obličeji i na celém těle. 

Vakuová mikrodermabraze zjemňuje kožní reliéf (zlepšení stavu vrásek), sjednocuje kožní barvu, redukuje povrchové pigmentace, redukuje jizvičky po akné a strie, čistí a stahuje rozšířené póry.

Zákrok je vhodný jak pro ženy tak pro muže a pro všechny typy pleti. Mikrodermabraze funguje na bázi mechanického peelingu a nahrazuje starší metodu dermabraze (mechanické odstranění horních vrstev kůže pomocí vysokorychlostní elektrické frézky).

Vakuová mikrodermabraze přístrojem MINIVAC S ECLERIS je kombinací velmi jemného mechanického obrušování vrchních vrstev kůže pomocí speciálních sterilních diamantových koncovek různé hrubosti za současného působení kontrolovaného vakua, které má detoxikační a liftingový efekt.

Koncovka přístroje MINIVAC S ECLERIS, která je ve styku s kůží, je pokryta diamantovými mikrokrystalky. Její součástí je odsávací systém, který vytváří v místě styku s kůží vakuum a které ji tak udržuje během ošetření "přisátou" ke kůži. Koncovkou se pohybuje šetrně po kůži, která se tímto cíleně odstraňuje do požadované hloubky.

Jednoduchá, rychlá a bezbolestná metoda základního ošetření pleti obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou (případně jiných částí těla). Bez vedlejších účinků (těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků).

Nejprve je Vaše pleť důkladně odlíčena, poté přichází na řadu mechanický peeling přístrojem MINIVAC S ECLERIS s různými koncovkami, a hned poté je možná masáž ošetřené části. Dále je na obličej naneseno speciální tonikum a hydratační krém. Celé ošetření může trvat od dvaceti minut do jedné hodiny. Po mikrodermabrazi je vhodná i laserová gelová maska, ke zvýšení účinnosti a jako závěrečné zklidňující ošetření a intenzivní hydratace.

Opakovanými, velmi jemnými ošetřeními docílíme zásadní zlepšení kvality pleti, které klient registruje již od prvního sezení. Počet a frekvenci ošetření doporučí lékař, přibližně 4–5x v týdenních intervalech v závislosti na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, udržovací kúru pak jednou za 4–6 týdnů dle typu pleti.

Výsledky mikrodermabraze jsou efektivní, působí na pleť také relaxačním účinkem, a proto, pokud budete tento zákrok podstupovat častěji, Vaše kůže by měla být hladší, zdravějšího vzhledu. Různé skvrny vzniklé od slunce, drobné jizvičky a jiné vady by měly být redukovány. Pleť by měla být po proceduře odolnější vůči vnějším vlivům prostředí, které na ni denně působí, a měla by zpomalit stárnutí. V podstatě jde i o účinné, hloubkové vyčištění pleti.

MINIVAC S ECLERIS – mikrodermabraze (široká škála diamantových koncovek, jemná exfoliace, vysoká přesnost i výkon)


MINIVAC S ECLERIS – vakuová terapie (subdermální vakuová terapie, vakuová masáž, vakuová sukční extrakce černých bodů)


MINIVAC S ECLERIS – zklidňující spray po mikrodermabrazi