Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/doporucujeme/lecba-jizev-gelem/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Doporučujeme >> Léčba jizev gelem Zpět

Léčba jizev gelem

Dermatix SiGel – první volba při ošetření jizev

obsah 15 g, cena 845 Kč vč. DPH

Dermatix SiGel je silikonový gel k vnějšímu užití
s přesvědčivými výhodami ve srovnání s ostatními silikonovými gely. Je účinný při léčbě i prevenci hypertrofických jizev a keloidů. Dermatix SiGel je možné úspěšně používat i při ošetření jizev
po poraněních, popáleninách a chirurgických zákrocích. Dermatix SiGel prokazatelně změkčuje, vyrovnává a vyhlazuje jizvy, omezuje jejich nežádoucí barevné změny a potlačuje bolest a svědění. Dermatix SiGel je nositelem CE ochranné známky a registrován v ČR jako zdravotnický prostředek.

Dermatix SiGel – účinné a jednoduché ošetření

Průhledný gel bez parfemace, samoschnoucí, po jeho zaschnutí je možné nanést
make–up, jednoduchá bezbolestná aplikace, je vhodný i pro citlivou pokožku, mohou ho používat i děti, nezanechává viditelnou vrstvu, používá se na ošetření nových i starých jizev, poskytuje elastickou ochranu, nejvhodnější na ošetření nepravidelných jizev a jizev na pohyblivé tkáni (klouby, obličej).

Dermatix SiGel se nesmí používat na otevřené nebo čerstvé rány a nesmí přijít
do kontaktu se sliznicí nebo očima. Dermatix SiGel se nesmí nanášet na kůži ošetřenou jinými přípravky, např. mastí s obsahem antibiotik nebo jiných léčivých látek. Pokud po aplikaci gel zcela nezaschne, může zanechat skvrny na oděvu, dbejte proto jeho řádného zaschnutí. Dermatix SiGel je možné nanášet pouze na čistou, omytou pokožku.

Dermatix SiGel je určen pouze k vnějšímu použití. Je nutné uchovávat gel mimo dosah dětí.

Dermatix SiGel se používá dvakrát denně nejlépe ráno a večer.
Minimální doporučená doba ošetření Dermatix SiGelem je 2 měsíce.
Delší používání však může dále zlepšit vzhled ošetřované jizvy.