Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/doporucujeme/zesvetlujici-pletova-rada-elure-syneron/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

15.04.2015

Nabízíme vyšetření podezřelých kožních útvarů novým počítačovým dermatoskopem MoleMax HD DERMA MEDICAL SYSTEMS, který je nejmodernějším přístrojem současné počítačové dermatoskopie. Více viz stránky Naše služby a Přístrojové vybavení.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Úvodní strana >> Doporučujeme >> Zesvětlující pleťová řada elure Syneron Zpět

Zesvětlující pleťová řada elure Syneron

elure Advanced Lightening je první vědecky ověřený enzymatický přípravek, který rychle a bezpečně přechodně redukuje melanin tím, že jej šetrně rozkládá v horních vrstvách kůže. Zesvětlení pokožky je založeno na účincích enzymu Melanozyme – patentované verzi přírodního enzymu lignin peroxidasa. Enzymatický proces se aktivuje nanesením bio–aktivátoru na složku přípravku obsahující Melanozyme.
Klinické studie prokázaly zářivější, projasněný vzhled pokožky již po 7 dnech aplikace.


Kompletní řada produktů elure Syneron Medical

elure Advanced Lightening Lotion – zesvětlující pleťová emulze
obsah 30 ml, cena 2200 Kč vč. DPH
Dvousložková vyvážená zesvětlující emulze pro denní i noční použití. Po nanesení složky s enzymem Melanozyme se nanesením druhé složky s bio–aktivátorem zahájí proces rozkladu melaninu v povrchové vrstvě kůže.

elure Advanced Lightening Night Cream – zesvětlující noční krém
obsah 50 ml, cena 2200 Kč vč. DPH

Dvousložkový zesvětlující bohatě zvlhčující hydratační komplex. Po nanesení složky s enzymem Melanozyme se nanesením druhé složky s bio–aktivátorem zahájí proces rozkladu melaninu v povrchové vrstvě kůže současně s noční zvlhčující kúrou.

elure Advanced Facial Wash – čistící pleťová pěna
obsah 100 ml, cena 700 Kč vč. DPH

Napění v bohatou a krémovou pěnu, která odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky a připraví kůži pro aplikaci aktivních přípravků s enzymem Melanozyme. Zesvětlující přípravky elure jsou nejúčinnější v kombinaci s elure Advanced Facial Wash.

 

elure sada Lotion, Night Cream, Facial Wash cena 4400 Kč vč. DPH