Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/doporucujeme/zesvetlujici-pletova-rada-elure-syneron/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Doporučujeme >> Zesvětlující pleťová řada elure Syneron Zpět

Zesvětlující pleťová řada elure Syneron

elure Advanced Lightening je první vědecky ověřený enzymatický přípravek, který rychle a bezpečně přechodně redukuje melanin tím, že jej šetrně rozkládá v horních vrstvách kůže. Zesvětlení pokožky je založeno na účincích enzymu Melanozyme – patentované verzi přírodního enzymu lignin peroxidasa. Enzymatický proces se aktivuje nanesením bio–aktivátoru na složku přípravku obsahující Melanozyme.
Klinické studie prokázaly zářivější, projasněný vzhled pokožky již po 7 dnech aplikace.


Kompletní řada produktů elure Syneron Medical

elure Advanced Lightening Lotion – zesvětlující pleťová emulze
obsah 30 ml, cena 2200 Kč vč. DPH
Dvousložková vyvážená zesvětlující emulze pro denní i noční použití. Po nanesení složky s enzymem Melanozyme se nanesením druhé složky s bio–aktivátorem zahájí proces rozkladu melaninu v povrchové vrstvě kůže.

elure Advanced Lightening Night Cream – zesvětlující noční krém
obsah 50 ml, cena 2200 Kč vč. DPH

Dvousložkový zesvětlující bohatě zvlhčující hydratační komplex. Po nanesení složky s enzymem Melanozyme se nanesením druhé složky s bio–aktivátorem zahájí proces rozkladu melaninu v povrchové vrstvě kůže současně s noční zvlhčující kúrou.

elure Advanced Facial Wash – čistící pleťová pěna
obsah 100 ml, cena 700 Kč vč. DPH

Napění v bohatou a krémovou pěnu, která odstraní nečistoty a odumřelé kožní buňky a připraví kůži pro aplikaci aktivních přípravků s enzymem Melanozyme. Zesvětlující přípravky elure jsou nejúčinnější v kombinaci s elure Advanced Facial Wash.

 

elure sada Lotion, Night Cream, Facial Wash cena 4400 Kč vč. DPH