Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/nase-sluzby/laserova-gelova-maska/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Naše služby >> Laserová gelová maska Zpět

Laserová gelová maska

Laserová hydratační gelová maska ALOE LASER MASK

ALOE LASER MASK umocňuje efekt laseru. Hyperosmotické látky obsažené v masce výrazně snižují rozptyl světla v tkáni a zvyšují její transparentnost. Světlo laseru proniká snáze do hloubky tkáně, zachovává si vysoký stupeň optické koherence a tím i své hojivé účinky. Extrakt z Aloe Vera obsažený v gelové masce přináší do pokožky výraznou hloubkovou hydrataci. Spolu s provitaminem B5 Panthenolem stimuluje hojivé procesy v tkáni, napomáhá regeneraci, zklidňuje a tonizuje pleť. Maska se nanáší v tenké vrstvě na očištěnou pleť obličeje, krku nebo dekoltu. Plocha se nasvítí červeným světlem (hlavice CCM Quatro nebo automatický scanner CCM LineScan) terapeutického biostimulačního laseru MAESTRO MediCom. Pro větší plochy je výhodné použít automatický scanner CCM LineScan, který zaručuje rovnoměrné nasvícení plochy bez asistence obsluhy laseru. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve, léčí zánětlivá ložiska. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti. Doba terapie je závislá na velikosti plochy a výkonu laseru. Pro obličej je zpravidla do 20 minut. Nevstřebané zbytky masky se smyjí po aplikaci laseru vlažnou vodou. Konečné ošetření se provádí dle typu pleti. Četnost použití ALOE LASER MASK není omezená.

Doporučujeme alespoň jedno ošetření měsíčně jako udržovací terapie nebo jako intenzivní kúra laserové masky je doporučováno jedno ošetření týdně po dobu jednoho měsíce. Zpravidla se provádí série aplikací 1 až 2 masek týdně. Vhodná je kombinace laserové masky po laserové rejuvenaci a se všemi druhy chemických peelingů, po vakuové mikrodermabrazi, jako závěrečné zklidňující ošetření a intenzivní hydratace.

Laserová gelová maska ANTIAKNÉ

Je podkladem pro odstraňování akné s pomocí laseru. Aktivní látky obsažené v gelové masce potlačují tvorbu kožního mazu, hydratují a zklidňují projevy akné.

Laserová gelová maska ANTI AGEING

Je podkladem pro vyhlazení a vypnutí pleti s pomocí laseru. Aktivní látky obsažené v gelové masce udržují v pokožce vodu, zajišťují transport živin a výměnu látek, které pleť dokonale vypínají a působí proti vráskám.

Laserová gelová maska MOISTURIZING

Je podkladem pro dokonalou regeneraci a hydrataci pleti s pomocí laseru. Aktivní látky obsažené v gelové masce udržují v pokožce vysoký stupeň hydratace, mořské minerály, řasy a proteiny napomáhají regeneračním procesům.

Ceník

laserová gelová maska jedno ošetření 320 Kč


Objednávka

Máte zájem o tuto službu? Pak vyplňte následující formulář.
Jméno: *  
Příjmení: *  
Adresa:
Email: *  
Telefon:
Chci:  objednat službu
 více informací o službě
Poznámka:

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.