Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/nase-sluzby/mikrodermabraze/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Naše služby >> Mikrodermabraze Zpět

Mikrodermabraze

Vakuová mikrodermabraze přístrojem MINIVAC S ECLERIS je kombinací velmi jemného mechanického obrušování vrchních vrstev kůže pomocí speciálních sterilních diamantových koncovek různé hrubosti za současného působení kontrolovaného vakua, které má detoxikační a liftingový efekt.

Koncovka přístroje MINIVAC S ECLERIS, která je ve styku s kůží, je pokryta diamantovými mikrokrystalky. Její součástí je odsávací systém, který vytváří v místě styku s kůží vakuum a které ji tak udržuje během ošetření "přisátou" ke kůži. Koncovkou se pohybuje šetrně po kůži, která se tímto cíleně odstraňuje do požadované hloubky.

Přístroj mikrodermabraze MINIVAC S ECLERIS Výsledkem je zjemnění povrchu ošetřované pleti, prokrvení a zlepšení drobných nerovností.

U některých pigmentací s povrchově uloženým pigmentem se mohou zlepšit i tyto projevy.

Vakuová mikrodermabraze zjemňuje kožní reliéf (zlepšení stavu vrásek), sjednocuje kožní barvu, redukuje povrchové pigmentace, redukuje jizvičky po akné a strie, čistí a stahuje rozšířené póry.

Vakuovou mikrodermabrazí se ošetřuje hlavně obličej, krk, dekolt a hřbety rukou.  

Kombinováním s jinými metodami např. s laserovou gelovou maskou se výrazně zvyšuje účinnost. Výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky. Tato metoda nemá zásadní kontraindikace a je vhodná prakticky pro všechny typy pleti, splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika. Je nebolestivá, má téměř relaxační charakter. Při jejím provádění není nutný žádný typ anestezie a též následně nevyžaduje žádná výrazně zatěžující ochranná opatření.

Opakovanými, velmi jemnými ošetřeními docílíme zásadní zlepšení kvality pleti, které klient registruje již od prvního sezení. Počet a frekvenci ošetření doporučí lékař, přibližně 4–5x v týdenních intervalech v závislosti na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, udržovací kúru pak jednou za
4–6 týdnů dle typu pleti.

Dále se přístroj MINIVAC S ECLERIS používá na vakuovou terapii a vakuovou masáž za použití speciálních koncovek.

Ceník

mikrodermabraze jedno ošetření obličej 500 Kč
dekolt 500 Kč
hřbety rukou 500 Kč
obličej + krk 600 Kč
krk + dekolt 600 Kč
obličej + krk + dekolt 750 Kč


Objednávka

Máte zájem o tuto službu? Pak vyplňte následující formulář.
Jméno: *  
Příjmení: *  
Adresa:
Email: *  
Telefon:
Chci:  objednat službu
 více informací o službě
Poznámka:

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.