Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/nase-sluzby/radiofrekvencni-osetreni-pokozky-omlazeni-korekce-jizev-a-strii/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Naše služby >> Radiofrekvenční ošetření pokožky – omlazení, korekce jizev a strií Zpět

Radiofrekvenční ošetření pokožky – omlazení, korekce jizev a strií

Odstranění projevů stárnutí kůže, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentací, vypnutí a projasnění pleti, omlazení pleti, stažení pórů, korekce jizviček po akné, ošetření světlých strií, pooperačních i starších jizev radiofrekvenčním přístrojem eTwo Syneron.

Radiofrekvenční přístroj eTwo Syneron

Radiofrekvenční přístroj eTwo Syneron používá jedinečnou kombinaci metod Sublime a Sublative pro kompletní omlazení pokožky.

Sublime využívá kombinace bezpečné a účinné intenzity infračerveného světla a bipolární radiofrekvenční energie k hloubkové remodelaci dermální vrstvy kůže stimulací a zkrácením ochablých kolagenních vláken bez narušení pokožky. Ošetření koncovkou Sublime je určeno k okamžitému a dlouhodobému vyhlazení vrásek a zlepšení kontur obličeje.

Sublative je frakční bipolární radiofrekvenční technologie, s maximálním léčebným efektem v podkoží a minimálním poškozením povrchu kůže vytváří teplo radiofrekvenčním proudem vpraveným do kůže dotykem matice bipolárních mikroelektrod. Dochází k obnově tvorby kolagenu a elastinu, stažení pórů a následné redukci jemných vrásek a projasnění povrchu pokožky. Ošetření koncovkou Sublative je velmi účinné k vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek, jizviček po akné, pooperačních jizev, k redukci hyperpigmentací a rozšířených pórů, výrazně ovlivňuje světlé strie, lze ošetřovat i strie na prsou.

Radiofrekvenci pleti lze použít na oblastech obličeje, krku, dekoltu, rukou, břicha, nohou případně na jiné vhodné části těla.

Zákrok se provádí ambulantně a nevyřadí klienta z běžného života.

Ve většině případů není nutné používat znecitlivění. Při ošetření je pociťován mírně "palčivý" pocit. Je samozřejmě možné aplikovat znecitlivující krém.

Radiofrekvenční přístroj eTwo Syneron je velmi šetrný k pokožce a rekonvalescence po ošetření je minimální. Zajišťuje hloubkové působení energie v tkáních a přesto se jedná o neinvazivní zákrok. Možnost ošetření pleti i v létě, vhodný pro všechny typy pleti.

Po zákroku na pokožce vznikne mírné zarudnutí, při vysoké intenzitě ošetření se mohou objevit drobné stroupky a mírný otok kůže, tyto projevy mizí do druhého až třetího dne. Podle intenzity ošetření je možné ošetřovanou oblast druhý až třetí den nalíčit a zařadit se tak do běžného pracovního nasazení. Zpravidla jsou potřebná 3–4 ošetření v intervalu 4–6 týdnů. Výrazné zlepšení stavu pleti je viditelné po každém zákroku, nejlepší dlouhodobý efekt je patrný za 2–4 měsíce po skončení léčby, kdy se projeví efekt nově vytvořeného kolagenu.

Bezprostředně po ošetření radiofrekvenčním přístrojem je nutné se vyvarovat intenzivnímu slunění a používat vysoké ochranné faktory minimálně 30. Jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělí lékař.

Ukázky zákroků

Před a po zákroku Před a po zákroku
Před a po zákroku Před a po zákroku
Před a po zákroku Před a po zákroku
Před a po zákroku Před a po zákroku
Před a po zákroku Před a po zákroku
Před a po zákroku Před a po zákroku
Před a po zákroku Před a po zákroku
Před a po zákroku Před a po zákroku

Ceník

radiofrekvenční ošetření Sublime obličej do 900 Kč
radiofrekvenční ošetření Sublative obličej nebo krk + dekolt do 4000 Kč
jizvy, strie do 100 Kč/puls


Objednávka

Máte zájem o tuto službu? Pak vyplňte následující formulář.
Jméno: *  
Příjmení: *  
Adresa:
Email: *  
Telefon:
Chci:  objednat službu
 více informací o službě
Poznámka:

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.