Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/nase-sluzby/teosyal/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Naše služby >> Teosyal Zpět

TEOSYAL – to nejlepší z kyseliny hyaluronové

Švýcarský výrobek TEOSYAL® je kompletní řada produktů pro vyplňování vrásek na bázi 100% kyseliny hyaluronové. Řada TEOSYAL® zahrnuje různé preparáty, které jsou schopny obnovit kontury obličeje, zvýraznit a zvětšit rty a vyplnit propadliny v kůži. Jako tekutý přípravek TEOSYAL® rovněž do hloubky regeneruje škáru, aby se obnovil tonus pleti, její elasticita a hydratace.

Tyto výrobky jsou vysoce biokompatibilní a jsou pomalu absorbovány. TEOSYAL® lze vstřikovat do celé oblasti obličeje, dekoltu, krku a rukou.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, jejíž funkcí je zachovávat úroveň hydratace pokožky a zvyšovat tonus pleti. Má silné hydratační schopnosti, které pokožka s přibývajícím věkem postupně ztrácí. V důsledku toho se pleť stává sušší a křehčí a začínají se objevovat první vrásky. V tkáni se postupně objevují propadliny a rysy obličeje poklesávají.

Tento nedostatek kyseliny hyaluronové lze efektivně zmírnit vstříknutím přípravku TEOSYAL® do škáry, a to díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové v něm obsažené.

100% NEŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU

TEOSYAL® trojitý účinek

1.OKAMŽITÝ VYPLŇUJÍCÍ ÚČINEK

TEOSYAL® se vstřikuje přímo do vrásek: takto vytvořený objem napne a okamžitě vyplní rýhy. Ihned po první injekci se vrásky výrazně a viditelně zmenší. Prasklinky v pokožce se zacelí.

2.LIFTINGOVÝ ÚČINEK

TEOSYAL® se vstřikuje přímo do oblastí, kde je tkáň pokleslá, a tím dochází k okamžitému vypínacímu efektu se zvýšením objemu. Díky tomuto liftingovému efektu nabízejí gely TEOSYAL® skutečnou alternativu k zákrokům plastické chirurgie v případech, kdy ještě pokles napětí pokožky není příliš výrazný, tím, že obnoví obličejové kontury. Z tohoto důvodu je důležité zahájit terapii co možná nejdříve, aby se oddálila nutnost chirurgického zákroku.

3.SILNÝ HYDRATAČNÍ ÚČINEK

Tím, že je vstřikován do škáry, rehydratuje TEOSYAL® pleťovou tkáň do hloubky. V nezasíťované formě jsou gely TEOSYAL® schopny absorbovat 1000 krát více vody, než je jejich hmotnost.

TEOSYAL® hlavní výhody

1.PŘIROZENÉ A OKAMŽITÉ VÝSLEDKY

Gely TEOSYAL® efektivně zabraňují vývoji příznaků stárnutí a okamžitě veškeré příznaky korigují maximálně přirozeným způsobem, přičemž respektují rysy Vaší osobnosti a výraz tváře. Výsledky jsou okamžitě viditelné a nedochází k žádnému nepříznivému dopadu na Váš každodenní život. Pružnost, elasticita a tonus pleti se přirozeně obnoví.

2.OPTIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Díky výrobnímu procesu, který využívá nejnovějších technologických inovací, je kyselina hyaluronová obsažená v gelech TEOSYAL® v extrémně čisté formě. To zaručuje výjimečnou toleranci a perfektní integraci do tkání pokožky v souladu s vlastnostmi a pružností pleti.

3.DLOUHOTRVAJÍCÍ ÚČINEK, KTERÝ SE V PRŮBĚHU DOBY ZLEPŠUJE

V závislosti na Vašem věku a struktuře Vašeho obličeje budou nezbytná 1 až 3 úvodní sezení, aby bylo dosaženo požadovaného účinku, který je zřejmý ihned po prvním ošetření. Ošetření injekcemi TEOSYAL® mají skutečný a kumulativní efekt. Mezi 1. a 2. udržovacím ošetřením stačí menší množství výrobku na uchování dosaženého výsledku.

Vlastnosti a výhody přípravku TEOSYAL®

Vlastnosti přípravku TEOSYAL®

 • Velmi nízká koncentrace proteinů. Jeden z nejnižších obsahů proteinu ze všech výrobků na trhu → snížení rizika hypersenzitivních reakcí.
 • Hladina bakteriálních endotoxinů je výrazně nižší než požaduje Evropský lékopis → snížení výskytu zánětlivých reakcí, zčervenání, otoků a bolesti.
 • Jednofázový a homogenní gel.
 • 360º rotace a ergonomický plunžr: Injekční stříkačka vyvinutá speciálně pro Teosyal®.
 • 25mg/g: jedna z nejvyšších koncentrací kyseliny hyaluronové na trhu.
 • Vytvoření vazeb (můstků) mezi řetězy kyseliny hyaluronové – cross linking – prodloužení účinnosti přípravku.

Výhody přípravku TEOSYAL®

 • Snížené riziko hypersenzitivních reakcí.
 • Omezené riziko zánětů, zarudnutí a edémů. Méně hydroxylových radikálů, což je hlavní faktor způsobující degradaci kyseliny hyaluronové → zvýšená trvanlivost.
 • Vyšší odolnost proti působení hydroxylových radikálů, jejímž důsledkem je pomalejší degradace.
 • Zdokonalený postup aplikace injekce a řízení dávkování.
 • Optimální viskoelasticita pro účinné a trvanlivé vyplnění.
 • Lepší výsledky s více výrobky.
 • 2 injekční stříkačky o obsahu 1 ml.

Injekční výplně - TEOSYAL

Přehled výrobků

Produkt TEOSYAL
Meso
TEOSYAL
First Lines
TEOSYAL
Touch Up
TEOSYAL
Global Action
Koncentrace 15 mg 20 mg 25 mg 25 mg
Retikulace
(Cross - linking)
obsah obsah obsah obsah
Jehla 30G, 32G 30G, 32G 30G 30G
Indikace Rehydratace kůže Povrchové vrásky, vějířky kolem očí Střední vrásky celého obličeje Střední vrásky celého obličeje
Místo aplikace Pod pokožku Střední část škáry Střední část škáry Střední část škáry
Balení 2 x 1 ml 2 x 0,7 ml 2 x 0,5 ml 2 x 1 ml


Produkt TEOSYAL
Deep Lines
TEOSYAL
Kiss
TEOSYAL
Ultra Deep
TEOSYAL Ultimate
Koncentrace 25 mg 25 mg 25 mg 22 mg
Retikulace
(Cross - linking)
obsah obsah obsah obsah
Jehla 27G 27G, 30G 27G, 26G 21½G
Indikace Hluboké vrásky, nasolabiální rýhy Kontury rtů, zvětšení objemu rtů Zvětšení objemu obličeje, velmi hluboké vrásky Zvětšení objemu obličeje, lícní oblasti, spánková oblast, brada, mandibulární oblast
Místo aplikace Střední a spodní část škáry Spodní část škáry Spodní část škáry nebo podkožních tkání  
Balení 2 x 1 ml 2 x 1 ml 2 x 1 ml 3 ml

TEOSYAL® Meso

TEOSYAL® Meso je přípravek speciálně navržený pro mezoterapii (rehydrataci) kůže nejen v oblasti obličeje, ale také v oblasti dekoltu, krku a rukou. Aplikuje se rovnoměrně a povrchově na požadované místo technikou tzv. mnohočetného vpichu.

Koncentrace: 15 mg/g non–crossed linked kyselina hyaluronová
Jehla: 30G, 32G
Místo aplikace: pod pokožku
Balení: 2 x 1 ml

TEOSYAL® First Lines

TEOSYAL® First Lines se používá pro povrchové vrásky a vějířky kolem očí.

Koncentrace: 20 mg/g cross linked kyselina hyaluronová
Jehla: 30G, 32G
Místo aplikace: střední část škáry
Balení: 2 x 0,7 ml

TEOSYAL® Touch Up, TEOSYAL® Global Action

TEOSYAL® Touch Up a TEOSYAL® Global Action se používají pro střední vrásky celého obličeje.

Koncentrace: 25 mg/g cross linked kyselina hyaluronová
Jehla: 30G
Místo aplikace: střední část škáry
Balení: TEOSYAL® Touch Up: 2 x 0,5 ml
TEOSYAL® Global Action: 2 x 1 ml

TEOSYAL® Deep Lines

TEOSYAL® Deep Lines je přípravek indikovaný pro hluboké vrásky, glabelu, nasolabiální rýhy.

Koncentrace: 25 mg/g cross linked kyselina hyaluronová
Jehla: 27G
Místo aplikace: střední a spodní část škáry
Balení: 2 x 1 ml

TEOSYAL® Kiss – tajemství dokonalých rtů

Úprava rtů může být vzhledem k jejich pohyblivosti a husté síti cév obtížná, proto vyžaduje speciálně vyvinuté výrobky. Laboratoře TEOXANE pro tento účel vyvinuly produkt s dlouhotrvajícím účinkem, který lze snadno aplikovat.

TEOSYAL® Kiss, exkluzivní prostředek speciálně vyvinutý laboratořemi TEOXANE pro úpravu rtů a oblasti kolem úst, je na tomto poli průkopníkem.

Výhody přípravku TEOSYAL® Kiss

Třebaže je TEOSYAL® Kiss vysoce viskózní a má vysokou vyplňovaní schopnost, vstřikuje se pomocí jehel 27G nebo 30G, které umožňují extrémně jemnou a precizní korekci rtů a jejich kontur.

TEOSYAL® Kiss je vysoce retikulovaný, aby bylo možno dosáhnout dlouhotrvajícího účinku a zaručit optimální životnost v délce trvání 9 až 12 měsíců.

TEOSYAL® Kiss umožňuje:

 • změnit konturu rtů
 • zvětšit objem rtů
 • ošetřit vrásky kolem úst
 • poskytnout podporu pokleslým koutkům
 • rty rehydratovat

Při aplikaci přípravku TEOSYAL® Kiss je důležité ošetřit celá ústa (červenou masitou část rtů, kontury a vrásky kolem úst), aby bylo dosaženo harmonického výsledku. TEOSYAL® Kiss se nesmí vstřikovat do vrchní části škáry.

Koncentrace: 25 mg/g cross linked kyselina hyaluronová
Jehla: 27G, 30G
Místo aplikace: spodní část škáry
Balení: 2 x 1 ml

TEOSYAL® Ultra Deep – diskrétní cesta ke zvětšení objemu

S přibývajícím věkem tkáně povolují, v obličeji se objevují vrásky a pokožka ztrácí pevnost. TEOSYAL® Ultra Deep, který se řadí do poslední generace implantátů na bázi kyseliny hyaluronové, je výsledkem výzkumu a vývoje v laboratořích TEOXANE a byl vytvořen speciálně pro úpravu objemu.

Výhody přípravku TEOSYAL® Ultra Deep

TEOSYAL® Ultra Deep je první přípravek speciálně vyvinutý pro ošetření míst, která vyžadují objem, a který se vstřikuje pomocí jehel 27G nebo 26G. V důsledku toho je aplikace netraumatizující.

S přípravkem TEOSYAL® Ultra Deep, nejhutnějším produktem z řady TEOSYAL, je dosažený účinek zvýšení objemu výrazný a okamžitý.

TEOSYAL® Ultra Deep je vysoce retikulovaný a optimalizuje dlouhodobé účinky v průměru 12 měsíců.

TEOSYAL® Ultra Deep umožňuje:

 • vytvořit nebo obnovit objem
 • zpevnit obličejové kontury
 • ošetřit hluboké vrásky v silné kůži
 • vyhladit záhyby v kůži
 • upravit mírnou ptózu
 • obnovit původní kontury tváře

Použití přípravku TEOSYAL® Ultra Deep vyžaduje precizní lokalizaci a zkušenosti s technikou aplikace injekce. Je nutno vstříknout dostatečné množství, aby byly výsledky při tvarování obličeje optimalizované. TEOSYAL® Ultra Deep je nutno vstřikovat hluboko do škáry nebo do podkožních tkání.

Koncentrace: 25 mg/g cross linked kyselina hyaluronová
Jehla: 27G, 26G
Místo aplikace: spodní část škáry nebo do podkožních tkání
Balení: 2 x 1 ml

TEOSYAL® Ultimate

TEOSYAL® Ultimate mimořádný výplňový implantát poprvé představován exklusivně v 3 ml balení.

TEOSYAL® Ultimate je nejnovější výplňový implantát z produktové řady TEOSYAL a ideální řešení pro ochablou kůži a ztrátu tukové podpory kůže.

Speciálně vyvinut pro remodelaci obličeje vyžadující velký objem produktu, TEOSYAL® Ultimate umožňuje význačné zlepšení harmonie obličeje zvýšením podkožní tkáně, vytvořením objemu (v horní části lící, tvářích a bradě) a zajištěním okamžité korekce poklesu spodní kůže.

Jeho rheologické vlastnosti a vysoká schopnost vytvořit objem umožňují velkolepé výsledky a perfektní remodelaci obličeje.

3 ml injekce + mimořádná síla objemu = okamžité, dlouhotrvající výsledky

Koncentrace: 22 mg/g cross linked kyselina hyaluronová
Jehla: 21½G
Balení: 3 ml

Vedlejší účinky a kontraindikace

Vedlejší účinky

Vedlejší účinky popisované u kyseliny hyaluronové se vyskytují vzácně a jsou pouze dočasného charakteru. U některých pacientů může po ošetření dojít k zarudnutí nebo otokům (zřídka). Po aplikaci může docházet k projevům benigní bolesti. Obecně lze konstatovat, že všechny tyto vedlejší účinky samovolně vymizí během 72 hodin.

Kontraindikace

 • Známá přecitlivělost na kyselinu hyaluronovou
 • Poruchy autoimunity nebo podmínky ohrožující imunitní systém
 • Těhotenství, kojení
 • Současná aplikace s peelingem nebo ošetřením laserem
 • Kožní infekce

Během týdne předcházejícímu aplikaci injekce se nedoporučuje konzumovat vysoké dávky vitaminu C, aspirin, protizánětlivé přípravky nebo antikoagulanty. Týden po aplikaci injekce je vhodné se vyhnout prostředí s extrémními teplotami (silný chlad, sauna, UV záření).