Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/nase-sluzby/terapeuticky-biostimulacni-laser/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

15.04.2015

Nabízíme vyšetření podezřelých kožních útvarů novým počítačovým dermatoskopem MoleMax HD DERMA MEDICAL SYSTEMS, který je nejmodernějším přístrojem současné počítačové dermatoskopie. Více viz stránky Naše služby a Přístrojové vybavení.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Úvodní strana >> Naše služby >> Terapeutický biostimulační laser (léčba jizev, akné, oparů, alopecie) Zpět

Terapeutický biostimulační laser (léčba jizev, akné, oparů, alopecie)

Terapeutický biostimulační laser MAESTRO MediCom s plošnými hlavicemi CCM Quatro a BlueBeam nebo s automatickým scannerem CCM LineScan.

Terapeutický biostimulační laser MAESTRO MediCom s plošnými hlavicemi CCM Quatro a BlueBeam

MAESTRO MediCom s plošnými hlavicemi CCM Quatro a BlueBeam nebo s automatickým scannerem CCM LineScan je nejuniverzálnější typ terapeutického biostimulačního laseru. Základní biostimulační, analgetické a protizánětlivé účinky laseru lze bez nežádoucích vedlejších účinků využít ve velmi široké škále samostatných dermatologických ošetření. Terapie je bezbolestná a bezpečná.

Nejčastější aplikace jsou rejuvenace pleti, omlazování a regenerace tkání, redukce celulitidy, okamžité zklidnění pleti po čištění, epilaci či depilaci, mikroabrazi, regenerace pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev (poúrazových a pooperačních, keloidních), strií, zklidnění a léčba projevů akné a jiných zánětlivých procesů, léčba oparů, ekzémů, urychlení vstřebání hematomů, hojení odřenin, spálenin, léčba otoků, proleženin, alopecie.

Terapeutický biostimulační laser MAESTRO MediCom s automatickým scannerem CCM LineScan

Hlavice CCM Quatro – červené světlo o vlnové délce 670 nm/320 mW (4x80 mW) – ozařovaná plocha cca 10 cm2 – protizánětlivé účinky, napomáhá hojení a minimalizuje začervenání tkáně.

Pro větší plochy, až 30x30 cm, je výhodné použít automatický scanner CCM LineScan – červené světlo o vlnové délce 670 nm/70 mW – protizánětlivé účinky, napomáhá hojení a minimalizuje začervenání tkáně.

Hlavice BlueBeam – modré světlo o vlnové délce 415 nm/180 mW (15x12 mW) – ozařovaná plocha cca 10 cm2 – účinně ničí bakterie Propionibacterium acnes způsobující akné.

Ceník

terapeutický biostimulační laser jedno ošetření 180 Kč


Objednávka

Máte zájem o tuto službu? Pak vyplňte následující formulář.
Jméno: *  
Příjmení: *  
Adresa:
Email: *  
Telefon:
Chci:  objednat službu
 více informací o službě
Poznámka:

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.