Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/nase-sluzby/terapeuticky-biostimulacni-laser/


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Naše služby >> Terapeutický biostimulační laser (léčba jizev, akné, oparů, alopecie) Zpět

Terapeutický biostimulační laser (léčba jizev, akné, oparů, alopecie)

Terapeutický biostimulační laser MAESTRO MediCom s plošnými hlavicemi CCM Quatro a BlueBeam nebo s automatickým scannerem CCM LineScan.

Terapeutický biostimulační laser MAESTRO MediCom s plošnými hlavicemi CCM Quatro a BlueBeam

MAESTRO MediCom s plošnými hlavicemi CCM Quatro a BlueBeam nebo s automatickým scannerem CCM LineScan je nejuniverzálnější typ terapeutického biostimulačního laseru. Základní biostimulační, analgetické a protizánětlivé účinky laseru lze bez nežádoucích vedlejších účinků využít ve velmi široké škále samostatných dermatologických ošetření. Terapie je bezbolestná a bezpečná.

Nejčastější aplikace jsou rejuvenace pleti, omlazování a regenerace tkání, redukce celulitidy, okamžité zklidnění pleti po čištění, epilaci či depilaci, mikroabrazi, regenerace pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev (poúrazových a pooperačních, keloidních), strií, zklidnění a léčba projevů akné a jiných zánětlivých procesů, léčba oparů, ekzémů, urychlení vstřebání hematomů, hojení odřenin, spálenin, léčba otoků, proleženin, alopecie.

Terapeutický biostimulační laser MAESTRO MediCom s automatickým scannerem CCM LineScan

Hlavice CCM Quatro – červené světlo o vlnové délce 670 nm/320 mW (4x80 mW) – ozařovaná plocha cca 10 cm2 – protizánětlivé účinky, napomáhá hojení a minimalizuje začervenání tkáně.

Pro větší plochy, až 30x30 cm, je výhodné použít automatický scanner CCM LineScan – červené světlo o vlnové délce 670 nm/70 mW – protizánětlivé účinky, napomáhá hojení a minimalizuje začervenání tkáně.

Hlavice BlueBeam – modré světlo o vlnové délce 415 nm/180 mW (15x12 mW) – ozařovaná plocha cca 10 cm2 – účinně ničí bakterie Propionibacterium acnes způsobující akné.

Ceník

terapeutický biostimulační laser jedno ošetření 180 Kč


Objednávka

Máte zájem o tuto službu? Pak vyplňte následující formulář.
Jméno: *  
Příjmení: *  
Adresa:
Email: *  
Telefon:
Chci:  objednat službu
 více informací o službě
Poznámka:

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.