Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2007&show_id_thread=1636


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

15.04.2015

Nabízíme vyšetření podezřelých kožních útvarů novým počítačovým dermatoskopem MoleMax HD DERMA MEDICAL SYSTEMS, který je nejmodernějším přístrojem současné počítačové dermatoskopie. Více viz stránky Naše služby a Přístrojové vybavení.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

20.12.2007
červenání obličeje (Libor)
Dobré odpoledne,je možno nějakým způsobem zabránit stálé červenání tváří a nosu. hezký den.
20.12.2007
RE:červenání obličeje (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,červenání kůže je častým problémem.Většinou se jedná o stav daný dědičně-dispozicí kůže.Může dojít ke zhoršení stavu např. pitím horkých a alkoholických nápojů,vystavováním se slunečnímu záření,kořenými a aromatickými jídly,teplotními rozdíly a jinými faktory.Je nutné se těmto faktorům zhoršující stav vyvarovat nebo chránit se proti nim.A je nutné používat přípravky (např.krémy),které jsou přímo určené na zlepšení nebo zbrždění tohoto stavu. Řešením již trvale rozšířených žilek je cévní laser.
05.01.2009
RE:RE:červenání obličeje (LUKAS)
DOBRY DEN DA SE LEČIT NEBO POSTUPEM OPERACE ZMĚNIT ,ABY MA TVAŘ NEBYLA STALE ČERVENA DĚKUJI
05.07.2009
RE:RE:červenání obličeje (Milan Holec)
Dobry den mam problem pořad mám červený tvaře je to hrozně nepříjemny.při jakykoliv fyzický namaze,když jsem nekde v kolektivu prostě pořad jsem rudej.Hrozně nepřijemny pocit když mě hořej tváře!je to pro mě utrpení.Chlě bych se zeptat jestly je nějáká šance se toho zbavit??Děkuji předem
20.07.2009
RE:RE:RE:červenání obličeje (Honza)
Ahoj, stále se červenám, stačí když jsem ve společnosti a pomyslím, že bych se mohl červenat okamžitě zrudnu, dá se s tím něco dělat, díky za pomoc.
08.07.2009
RE:RE:červenání obličeje (rajče)
Dobrý večer,chtěla bych vědět kolik stojí odstranění červenání obličeje? je tento zákrok náročný?