Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=2554


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

12.01.2009
nadměrné pocení (Šárka)
Dobrý den, trápí mě nadměrné pocení v podpaždí, přemýšlím o léčbě injekcemi a chtěla jsen se zeptat jaké vedlejší účinky nebo vlivy na zdraví má botuloxin? Mohou se objevit nějaké po aplikaci, např. svědění, pálení, opuchání nebo nějaké problémy s podpaždím resp. s žlázami v podpaždí a prsy?

Děkuji za odpověď
13.01.2009
RE:nadměrné pocení (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,po ošetření podpaží injekční aplikací botulotoxinu (Botox nebo Dysport) jsou v místě aplikace viditelné vpichy a lehké začervenání kůže.Tyto projevy vymizí do několika hodin. Nežádoucím účinkem mohou být drobné modřinky a vzácně i místní otok,které zpravidla mizí do 48 hodin po ošetření. Jiné nežádoucí účinky jsem během mé praxe nezaznamenala.