Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=2574


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

22.01.2009
dotaz (Robert Hlavoň)
dobrý den,
v úterý 20/01/2009 jsem u vás byl na odstranění známénka na obličeji a mám tři dotazy:
1/kdy moho jít do sauny
2/po zahojení jak dlouho musím používat faktor 50
3/nevím jestli probělo vyšetření známénka jestli je zhoubné či není.Pokud neproběhlo tak proč,pokud proběhlo s jakým výsledkem.
Předem děkuji
Robert Hlavoň
22.01.2009
RE:dotaz (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,kožní útvar,který jsem Vám laserem na Vaši žádost odstranila,jsem jako kožní lékař (dermatolog) vizuelně vyšetřila.Vzhledem k tomu,že se jednalo o fibrom,tedy nezhoubný povrchový útvar, nebylo třeba jiného vyšetření.Kožní útvar byl odstraněn z estetických důvodů.Do sauny můžete jít až se Vám vzniklý stroupek samovolně odloučí.Vzhledem k místu odstranění Vám doporučuji ošetřené místo mazat ochranným krémem +50 SPF tři měsíce.