Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=2606


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

03.02.2009
Zvětšený pór v obličeji (Martina)
Dobrý den, titulek zní odcela legračně, bohužel přesně popisuje to, co mne trápí již několik let. Zkrátka se mi objevila taková "dírka" na tváři (nejsem si vědoma, že by tomu předcházel nějaký zánět), nějak mi to nevdilo, ale časem se začala zvětšovat (vlivem make-upu, krému, nečistot apod. a v současné době má asi 1mm a opravdu vypadá jako jeden velký zvětšený pór. prosím tedy o radu, co s tím, protože se to pomalu a jistě zvětšuje a jde to vidět na první pohled. Děkuji Martina.
03.02.2009
RE:Zvětšený pór v obličeji (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,ke zmenšení póru lze pokožku ošetřit chemickým peelingem a vhodnou dermatokosmetikou.
04.02.2009
RE:RE:Zvětšený pór v obličeji (Martina)
Dobrý den,
Onen pór ovšem je i dost hluboký (asi 1mm) a v průměru má asi také 1mm. Myslíte, že chemický peeling bude opravdu dostačující k odstranění? Uvažovala jsem spíše o laseru...Děkuji za odpoveď.
05.02.2009
RE:RE:RE:Zvětšený pór v obličeji (MUDr.Markéta Lorencová.)
Dobrý den,nejlépe je když přijdete na nezávaznou a bezplatnou konzultaci bez objednání v úterý,ve středu nebo v pátek v době mezi 8.00-14.00 hodin,nebo ve čtvrtek v době mezi 11.00-17.00 hodin.Je možné zvážit i použití erb.laseru.