Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=2627


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

09.02.2009
(Bez titulku) (Veronika)
Dobrý den,
paní doktorko. Je mi 16 let a trápí mě popraskané žilky u nosu. Nemohu je zakrýt žádným korektorem či make-upem, proto bych si je chtěla nechat odstranit. Chtěla bych se zeptat jestli musím nejdříve k vám na nějkou konzultaci, nebo se mohou objednat a rovnou přijet na zákrok? A taky, jestli je po zákroku nutná nějaká léčba jako např. masti a jiné?
Předem děkuji za odpověď.
Veronika K.
10.02.2009
RE:(Bez titulku) (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,můžete se objednat hned na zákrok.Červené,červenofialové žilky lze odstranit laserem Vbeam.Je však možné,že bude potřeba více ošetření.Po zákroku není potřeba žádná zvláštní péče, doporučuje se na ošetřené místo nanášet, dle pokynu lékaře,lokální zklidňující prostředek a místo chránit před sluncem. Pokud Vám ještě není 18 let,musíte přijít s jedním z rodičů.
16.02.2009
RE:RE:(Bez titulku) (Anonymní dotaz)
A je možné hned druhý den začít používat make-up jako obvykle?
16.02.2009
RE:RE:RE:(Bez titulku) (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,doporučuji make-up na ošetřené místo až za 5-7 dnů po zákroku laserem.