Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=2935


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

26.05.2009
Znaménka a bradavice (Aneta)
Dobrý den,

mám v podstatě 2 dotazy
První z nich se týký znamének, ráda bych si nechala odstranit několik brobných znamének v obličeji a jelikož po ošetření zůstane malá ranka, ráda bych se zeptala, zda je vhodné to dělat tuto roční dobu, před létem, mám obavy z pigmentových skvrn v místě stroupku po odstranění. Naví jedu na dovolenou do Dominikánské republiky.

Druhý dotaz se týký bradavic. Už několikrát mi odstraňovali v podstatě malou bradavici na ukazováčku. Kolodiem, naposledy mi ji na chirurguii vyškrabovali a "lapisovali". Jednak na jeden útvar zřejmě kvůli krvi zapomněli a dále mám pocit, že se mi bradavice neustále vrací, protože nejsou odstraněny kořeny. Co byste doporučovala v tomto případě. POkud budu chtít odstranění laserem, odstraní se bradavice natrvalo - i s kořeny?

Děkuji
26.05.2009
RE:Znaménka a bradavice (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,znamínka v obličeji,pokud se opalujete a vyhledáváte sluníčko,je vhodnější odstranit mimo letní období. Bradavice jsou virového původu a jejich odstraňování je většinou na delší dobu. Odstraňuji bradavice klasicky chirurgicky nebo cévním laserem. Při použití cévního laseru je potřeba i více ošetření.Nelze nijak zaručit,že se neobjeví znovu.