Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=2938


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

27.05.2009
jizvy po akne (Andrea)
Dobrý den,mám v dekoltu jizvu po akné,asi 2,5 x 1 cm.Asi rok a půl chodím na injekce depomedrolu každých 6 až 8 týdnů.Jizva byla vystouplá do prostoru půl cm,nyní je již zploštělá.Asi 2 měsíce používám i dermatix si gel.Chtěla bych ji odstranit laserem.Jaká by byla cena a jak dlouho se po zákroku nesmí vystavovat slunci.Děkuji.
27.05.2009
RE:jizvy po akne (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,musela bych jizvu nejprve vidět,abych Vám mohla říci možnosti její korekce (to je učinit ji méně viditelnou).Jizvy nelze odstranit,ale pouze korigovat.Lasery lze jizvu zarovnat nebo vyblednout,ne ale všechny jizvy.Je možno též použít biostimulační laser. V případě keloidních jizev je korekce obtížná,a též u pacientů,jejichž ošetřená kůže má tendenci ke keloidům.Po zákroku aspoň tři týdny není vhodné ošetřené místo vystavovat slunci,poté pouze ošetřené ochranným přípravkem (např. krémem) min.30+ SPF.Cena za korekci je předběžně do 3000Kč.