Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=2953


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

01.06.2009
depilace (Lucie)
Dobry den,chtela bys se zeptat na depilaci obliceje laserem,mam na brade,krku,nad hornim rtem a trosku natvarich cerne chloupky ale i svetlejsi barvy,trham si to voskem,nebo pinzetou,ale chtela bych k vam na laserove odstraneni,jak dlouho nesmim trhat pred zakrokem?je mozne odsrtanit i svetle chloupky?je to vhodne ted v lete a jestli by ste mi nemohla poslat pribliznou cenu zakroku.predem dekuji za odpoved
01.06.2009
RE:depilace (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,k odstraňování chloupků používám laser Candela Gentlelase.Nelze odstranit chloupky bílé a šedé,nebo příliš světlé.Chloupky nesmí být asi tři-čtyři týdny před zákrokem vytrhávány pinzetou,el.strojkem,voskem,el.jehlou. Smí být pouze holeny žiletkou nebo zastříhávány.Před zákrokem je nejlépe a nutné,když chloupky jsou oholeny žiletkou (nebo zastřihnuty) tak,aby byly max. do 1 mm nad pokožkou.Je potřeba minimálně 4 ošetření,každé v intervalu asi po 7-8 týdnech.Celková cena za první ošetření-odstraňování chloupků brada+krk+horní ret+č.tváří je do 2500Kč,cena druhého a dalšího ošetření klesá dle počtu pulsů laseru.Zákrok není výrazně bolestivý, budete pociťovat mírný palčivý pocit.Je možné místní znecitlivění krémem Emla. Ošetření je možno provést i v letním období.