Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=3181


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

08.10.2009
Biostimulační laser Maestro CCM a alopecie? (Virgilos)
Dobrý den, rád bych se Vás touto formou zeptal, zdali opravdu tento typ laseru prokrvuje folikuly a působí nárůst nových vlasů zpět (nemyslím pouhé zpomalení vypadávání), ale prokazatelný nárůst vlasů na místech prořídnutých, kde ještě není úplná pleš a jedná se o klasickou androgenní alopecii? Kolik by bylo potřeba sedánků a orientační cena? Efekt již vyzkoušen nebo je to jen drahá reklama jako ostatní zaručeně úžasné vodičky? Svou logiku to však má. Děkuji Vám za odpověď a ochotu.
09.10.2009
RE:Biostimulační laser Maestro CCM a alopecie? (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,biostimulační laser je možné použít na podpůrnou léčbu alopecie a ke stimulaci růstu vlasů.Je to pouze podpůrná léčba nikoliv určující.Samotné působení světla tohoto laseru nevede k vyléčení alopecie či narůstu vlasů na místech odkud již vypadaly.Dle zkušeností jiných lékařů dojde vlivem prokrvení vlasových folikulů k možnému omezení výpadku vlasů.Biostimulační laser používám především k léčbě jiných diagnoz,na alopecii jsem ho nepoužila.