Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=3224


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

07.11.2009
chloupky (Tomanová Radka)
Dobrý den,byla jsem již 4x ošetřena laserem na odstranění chloupků v obličeji a výsledek je, řekla bych, že téměř nulový.Hladiny hormonů mám v pořádku.Byla jsem ošetřena laserem typu 52J na klinice Riva v Brně.radili mi, že by mi možná pomohl jiný typ laseru.Proto bych se chtěla zeptat, zda je váš laser vyvinutější,možná novější.Zda je možnost,že by mi pomohl.Děkuji za odpověd.
08.11.2009
RE:chloupky (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,k odstraňování chloupků používám laser Candela Gentlelase.Je potřeba min. 4 ošetření (počet ošetření je individuální,většinou je potřeba větší počet ošetření). Nemám zkušenosti s Vámi uvedeným laserem,myslím si,že 52J je energie laseru. Používám laser,který je moderní svého druhu a jeho výrobcem je známá společnost s tradicí desítky let.