Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=3227


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

09.11.2009
hypertrofické jizvy a pigment (Martina Kotulová)
Dobrý den,
mám sklony k hypertrofickým jizvám. Letos v červnu jsem si nechala odstranit mateřská znaménka v obličeji a na krku. Bohužel byl použit CO2 laser, po kterém mi zůstala zarudlá místa v obličeji a na krku i mírně vystouplé. Zhruba po měsíci od zákroku jsem začala provádět tlakové masáže a později používat silikonový gel. Po 4 měsících mám však pocit, že došlo jen k nepatrnému zlepšení. Můžete mi prosím napsat, zda je možné s tímto něco udělat a kolik ošetření bych musela absolvovat? Jsem z Ostravy, takže více návštěv u Vás by pro mne mohlo být komplikovanější. Také bych se ráda zeptala, zda se dá odstranit pigment od sluníčka tak, aby se pokožka už dobře zhojila. Bohužel se mi objevil na jednom ze zarudlých míst. Děkuji za odpověď
09.11.2009
RE:hypertrofické jizvy a pigment (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,jizvy je možné zarovnat a pigment odstranit šetrnějším erbiovým laserem,po samovolném odloučení stroupku použít biostimulační laser (doporučuji 2x týdně po dobu pěti týdnů).Současné používání silik.gelu nejlépe např. Dermatix po dobu i několika měsíců.Je možné též uvažovat k vyblednutí jizev s jejich ošetřením laserem Vbeam.