Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2009&show_id_thread=3239


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

15.11.2009
znovuobjevení znamínka,chloupky, jizvy (Ilona)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak velká je šance, že se znamínko po odstranění laserem znovu objeví a jestli je možné odstranit laserem znamínko, ze kterého rostou chloupky. Porostou chloupky z toho místa i potom? Jak dlouho je viditelná jizva a je bezpečné ji krýt make-upem? Pokud se k vám chci objednat, musím mít nejdřív nějaké doporučení od praktického lékaře? Děkuju
15.11.2009
RE:znovuobjevení znamínka,chloupky, jizvy (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,po laserovém odstranění znamínka (ale i po chirurgickém odstranění) se může objevit znovu ale v menší míře.Z celkového počtu klientů, kterým byl tento zákrok proveden,je to ale minimální počet.Pokud se tedy znamínko objeví znovu,provádí se laserová korekce,která je zdarma.Laserem lze odstranit znamínko,ze kterého vyrůstají chloupky.Po odstranění znamínka laserem chloupky nenarostou ale mohou narůst. Místo po odstraněném znamínku se hojí jako odřenina stroupkem,makeup doporučuji až po jeho samovolném odloučení.Jizva je zpravidla nepatrná,je potřeba o ošetřené místo pečovat dle pokynů lékaře.Místo se postupně vyrovná s okolní kůží,může to trvat i delší dobu.Nemusíte mít doporučení od praktického lékaře.