Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2010&show_id_thread=3318


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

07.01.2010
znaménko (Jana)
Dobrý den,
asi před 2mesíci jsem si nechala odstranit laserem znaménko na prsu a po zákroku jsem začala mit velký strach z rakoviny.Je to spíše můj osobní problém:-(Ze všech stran slíchám, že kdyby v tom byla rakovina, už dávno by se to projevilo (prý by se to nehojilo). Můžete mi prosím napsat, jestli to tak skutečně je?Mám to zahojené řekla bych dobře, odločil se stroupek a teď mám takový hodně červený flíček.Ale je to prso a je to velmi citlivé místo.Děkuji za Vaši odpověď.
07.01.2010
RE:znaménko (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,nemusíte mít z ničeho strach. Laserem se odstraňují pouze znamínka, která nejsou podezřelá na zhoubný nádor.A takových znamínek,která jsou vhodná k odstranění laserem,je naprostá většina. Místo se může hojit špatně,ale to i po chirurgickém odstranění,v žádném případě to neznamená rakovinu.
07.01.2010
RE:RE:znaménko (Jana)
Moc děkuji za Vaši odpověď. A jak by se zjistilo, kdyby tam ta rokovina byla? Projevilo by se to už nějak? Když už je to skoro 2 měsíce, můžu být klidná, Pořád mám v sobě výčitky a šílenýá strach.
08.01.2010
RE:RE:RE:znaménko (MUDr.Markéta Lorencová)
Nemá se co projevit.Hojíte se dobře a laserem bylo odstraněno znamínko,které nebylo nijak podezřelé,pokud k odstranění došlo v mé ordinaci.Ničeho se neobávejte.
12.01.2010
RE:RE:RE:RE:znaménko (Radka)
Hezký den,chtěla bych si u Vás nechat odstranit znaménko nad obočím. Mohu se objednat a hned se to vyřeší v jednom dni..nebo se nějak odebírají vzorky -a pod.? Děkuji za reakci.
13.01.2010
RE:RE:RE:RE:RE:znaménko (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,můžete se objednat,vyšetření a odstranění lze provést v jednom dni. Pokud je znamínko odstraněno z estetických důvodů vzorky se nevyšetřují.