Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2010&show_id_thread=3491


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

03.04.2010
Pihy v obličeji (Kateřina)
Dobrý den. Prosím Vás, mám už zkušenosti s vyříznutím pih (na břiše) a zhojení dopadlo špatně.

Jde o dvou vystouplých pihách v obličeji (mám jich více, ale nevystouplé). Kdybych se rozhodla řešit to laserovým odstrněním, je možné, že se mi to také dobře nezhojí(pokud budu dodržovat zásady)? Popřípadě mohlo stát? Další problém je, že jsem dospívající a vím, že se moji doktoři přeli o správnost nechání si udělat tento zákrok v pubertě. Děkuji
04.04.2010
RE:Pihy v obličeji (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,laserové zákroky nejsou nijak věkově omezeny (odstranění pihy nebo znamínka laserem i u dětí školního věku není ojedinělé,a nelze říci,že není vhodné). Hojení po odstranění pihy nebo znamínka laserem je velice individuální. Nelze nijak předvídat jak se budete hojit.Erbiový laser je oproti chirurgickému odstranění ale šetrnější, hojení je kratší a zpravidla téměř bez jizev.Možnost použití laseru ale určuji až po vyšetření kožních útvarů.