Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2010&show_id_thread=3654


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

22.07.2010
flíček na rtu (simona)
Dobrý den, prosím o radu. Asi před měsícem jsem si zjistila malinký hnědý flíček na spodním rtu (cca 2mm) a mám pocit z některých úhlů, že i kousek vedle je trošku tmavší část rtu, ale více směrem do úst. Byla jsem u kožního lékaře v místě bydliště, ten se na flíček podíval jakousi lupou a řekl, že by to nechal, ať se sleduji, v případě zvětšení ať přijdu. Nemám z toho dobrý pocit, raději bych absolvovala přesnější vyšetření, ale nevím jaké? A nebo jen zbytečně zmatkuji a opravdu mám jen sledovat? Nerada bych něco podcenila Ještě bych dodala, že kousek od místa flíčku jsem v zimních měsících měla velký opar a od té doby si preventivně to místo mažu lihem z lékárny. Děkuji za názor. Simona
23.07.2010
RE:flíček na rtu (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,vzhledem k malé velikosti "flíčku" a jeho lokalizaci nic jiného než jeho vizuelní vyšetření a sledování nelze. Počítačový dermatoskop v tomto případě není využitelný.Tedy abych Vám mohla říci o jaký útvar se jedná,musela bych ho nejprve vidět.