Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2013&show_id_thread=4432


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

10.08.2013
MELANOM (Martina)
V první řadě přeji hezký den. Měla bych dotaz. V květnu 2007 jsem se dozvěděla od lékařky...Vážená paní, vaše znaménko nebylo v pořádku, máte melanom. Naštěstí prý pro mne, bylo zachyceno v ranném stádiu, Clark I. Byla to malá 2mm tmavá piha. Byl mi chirurgicky udělán 1 cm lem bez další léčby. Navštěvuji co půl roku kožní lékařku a v podstatě co se objeví tmavé znaménko, nechávám hned odstranit. Chtěla jsem se zeptat, na jaké vyšetření mám absolvovat a jak často? RTG, SONO, popřípadě CT? V současné době jsem objevila dvě zvětšené uzlinky v tříslech (možná tam už byly dávno a já si jich jen nevšimla) ve velikosti 5mm a 8mm (měřeno na SONO), nechávám si je chirurgicky vyjmout. Je možné, že by po takové době mohly být zasaženy? Melanom se nacházel v podbříšku. Moc děkuji za odpověď. Martina
11.08.2013
RE:MELANOM (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,doporučuji Vám docházet na pravidelné kontroly do melanomové ambulance a 1x za půl roku provést vyšetření znamínek digitálním dermatoskopem.Určitě je na místě chir. odstranění zvětšených uzlin.