Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2013&show_id_thread=4439


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

17.09.2013
Bez titulku (Jitka)
Dobry den.Je mi 41let a chtela bych podstoupit laserove osetreni(resurfacing).Mohla by jste mi rici,jaky je rozdil mezi erbiovym a frakcnim resurfacingem?Chtela bych odstranit jemne vrasky,sjednotit plet a pig.skvrny ,vyhladit a trosku vypnout.Dale bych se chtela zeptat,zdali lze pri jednom osetreni(laser.resurfacing)tyz den apl.mezoterapii,pokud ne,tak jak dlouho predem,nebo po zakroku je mozne mezoterapii aplikovat?Bydlim v zahranici a do Cech jezdim pouze na par dnu,chtela bych zakroky spojit v rozmezi asi peti dnu.Dekuji za odpoved.Jitka
18.09.2013
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,rozdíl mezi erbiovým nebo klasickým CO resurfacingem a frakčním resurfacingem je zejména v intenzitě.Erbiový nebo klasický CO laser jsou výkonější a intenzivnější jak frakční laser.U erbiového nebo klasického CO laseru je laserový paprsek tvořen celistvým např. kruhovým nebo čtvercovým profilem,kdežto u frakčního laseru je tento profil tvořen soustavou bodů,jakoby taková mřížka bodů,mezi body je nějaká rozteč.Proto je frakční laser méně výkonější a intenzivnější jak uvedené dva lasery.Co se týče mezoterapie,tak tento zákrok nelze současně provést s resurfacingem. Resurfacing lze provést 3-4 týdny po aplikaci mezoterapie a cca 2 měsíce před aplikací mezoterapie.