Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2013&show_id_thread=4444


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

13.10.2013
laser - porušený nerv + červenání (Jana)
Dobrý den,

ráda bych se zeptala na dva dotazy: při trhání osmičky mi porušili nerv což má za následek necitlivost spodního rtu a části brady. Myslíte, že by mi ozařování pomohlo navrátit cit? Jsem již měsíc po zákroku...

Druhý dotaz se týká něčeho jiného - bohužel se červenám a ve stresu mi naskakují červené fleky v dekoltu. Případně po požití alkoholu.. Myslíte, že by mi laser mohl alespoň trošku pomoci? Nebo, že to je zcela zbytečné? (dle reakce na podobný dotaz je tento problém asi laserem neřešitelný)

Děkuji Vám za odpověď, S podzravem Lenka
13.10.2013
RE:laser - porušený nerv + červenání (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,nepoužívám a nemám vědomí o laseru,který by řešil Váš problém-navrácení citu.Co se týče zarudnutí (červené žilky),lze toto řešit cévním laserem.Ale protože zarudnutí u Vás nastává pouze v případě stresu nebo požití alkoholu,tak laser zřejmě nebude účinný.