Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2014&show_all=all


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2021

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

26.12.2014
Odstranění jizev (Markéta)
Dobrý den,
zhruba před třemi měsíci se mi stal úraz, po kterém mám velkou véčkovou jizvu cca 10x0.7cm a další cca 2x1cm.

Je možné na jizvy aplikovat laser? Rány byly zhojeny, jizvy jsou momentálně zbarveny do fialova.

Kolik by takovéto ošetření zhruba stálo?

Předem děkuji za odpověď.
30.12.2014
RE:Odstranění jizev (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,na hojení jizev je vhodný biostimulační laser (červené světlo,5 až 10 ošetření 1–2x týdně)–přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně,k změknutí a zjemnění jizvy.Současně je možné potírat jizvy silikonovým gelem na jizvy např. Dermatixem.Invazivnější korekce jizev lasery je možná až za několik měsíců (cca 5–6 měsíců) po vzniku jizvy.
05.12.2014
Bez titulku (Zdenka Barabášová)
Dobrý den.
Jak lze odstranit takové zrohovatělé flíčky-krusty na čele. Již jsem podstoupila abrazi takzv. lžičkou. Dělá se to stále. Je šetrnější metoda třeba laserem? Děkuji
05.12.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,laserové odstranění je šetrné,místo se hojí jako odřenina stroupkem.Vhodné kožní útvary lze laserem odstranit.
02.12.2014
Bez titulku (Veronika)
Dobrý den, je možné se u Vás objednat na konzultaci s léčbou akné?
02.12.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,můžete přijít na konzultaci bez objednání v úterý,ve středu nebo v pátek v 8:00-13:30 hodin,nebo ve čtvrtek v 11:00-16:30 hodin.
20.11.2014
odstraneni chloupku v podpazi (eva)
dobry den,mela bych zajem o laserovou epilaci chloupku v podpazi,jaka je cena za obe podpazi a jak dlouho trva zakrok
21.11.2014
RE:odstraneni chloupku v podpazi (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,cena za první laserové odstranění chloupků obě podpaží je 1300Kč.Ošetření včetně poučení může trvat do 20 minut.
08.10.2014
Botox a výplň (Artic)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mi můžete nabídnout cenu botoxu a výplně pro 2 vodorovné vrásky na čele a 2 vrásky mezi očima na nose - vždy mi bylo řečeno, že potřebuji dost velké množství botoxu, protože mám velmi silné svaly na čele - z výplně bylo třeba zhruba půl lahvičky. Prosím navrhněte mi cenu. Mockrát děkuji Zdenka Artic
08.10.2014
RE:Botox a výplň (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,předběžně cena za botulotoxin 2000Kč,výplň 7000Kč.Skutečnou cenu Vám ale mohu říci až vrásky uvidím.
02.09.2014
podpaží (Sandra)
kolik stojí jedno ošetření odstranění chloupků laserem obě podpaží
02.09.2014
RE:podpaží (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,cena za první ošetření laserové odstranění chloupků obě podpaží je 1300Kč.
11.08.2014
chloupky (Martina)
Dobrý den měla bych zájem o odstranění chloupku na horním rtu,podle toho co jsem vyčetla bych si před zákrokem musela oholit ret,ještě nikdy jsem to neudělala jen jsem ho vytrhavala,tak se toho trochu bojim ,aby to potom nebylo ještě horší než to je ,nemám to tak strašný ,ale i tak mě to vadí a to hlavně v zimě ,když nejsem opalená ,tak to vyniká.Děkuji za odpověd
11.08.2014
RE:chloupky (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,pokud se jedná o tak malou plochu jak horní ret,tak si chloupky nemusíte oholit.Můžete přijít na ošetření a zde Vám budou chloupky zastřihnuty.
07.08.2014
atherom (Barbora)
Dobrý den, na lícní kosti mám už asi 4 rokem atherom, z malého pupínku je nyní větší a ještě k tomu se mi zanítil, mažu fucidinem aby se zanět uklidnil, chtěla bych ho definitivně odstranit, ale mám samozřejmě obavy z jizvy a aby se znova nevratil, máte na Vaší klinice s takovýmto odstraněním zkušenosti?
07.08.2014
RE:atherom (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,atheromy neodstraňuji,musíte se obrátit na chirurgickou ambulanci.
22.07.2014
Flekatý obličej (Eva)
Dobrý den,
je mi 24 let, chtěla bych sjednotit barvu pleti obličeje, mám ho flekatý po četném mačkání pórů, nejsou to jizvy, spíš flíčky. Zajímá mě, jak se řeší tento problém a neposlední řadě kolik takové ošetření stojí. Děkuji.
23.07.2014
RE:Flekatý obličej (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,vhodný je chemický peeling,mikrodermabraze,frakční radiofrekvence,laserové rejuvenace.Cena je od 500Kč do 4000Kč za ošetření.Skutečné možnosti Vám mohu říci až po případné konzultaci.
21.07.2014
Plisen nehtu (Lukáš Moniak)
Dobrý den , už asi rok bojuji s plísní nehtů a pořád mi nikdo nedokázal pomoci , různé masti , vodičky a obrušování mě přestává bavit :-(Chtěl jsem se zeptat jestli se u vás dá onemocnění nehtů léčit?Pokud ano rád se u vás objednám. Děkuji Moniak
23.07.2014
RE:Plisen nehtu (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,doporučuji Vám se obrátit na specializovanou mykologickou ambulanci např. Fakultní nemocnice Brno Bohunice.
21.07.2014
hluboká vraska (Barbora)
Dobrý den, je mi 24let a trápí mě hluboká vráska mezi očima. Chtěla bych se zeptat na pro mne nejvhodnější alternativu odstranění této vrásky. Děkuji.
21.07.2014
RE:hluboká vraska (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,nejvhodnější je kombinace botulotoxinu a výplně (kyselina hyaluronová).
20.07.2014
Odstranění mateřského znaménka (Jana)
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli odstraňujete mateřská znaménka také z intimních partií.
21.07.2014
RE:Odstranění mateřského znaménka (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,pokud je na vnější části int.partií tak odstranění provádím.Přesněji Vám mohu říci ale až znamínko uvidím.
17.07.2014
Odstraneni tetovani (František)
Dobrý den.Chci se zeptat po jaké době od provedení tetovani je možné jej odstranit za pouziti laseru.Dekuji
17.07.2014
RE:Odstraneni tetovani (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,laserový zákrok je možný po min. 4 týdnech.
15.07.2014
pigmentove skvrny (Silvie Kratka)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na pigmentove skvrny v obličeji.Vyzkoušela jsem jiz frakcni laser, ipl světlo,chemický peeling a různou kosmetiku, ale nic nepomáhá.Celoročně si mažu obličej krémem s faktorem 50 a skvrn přibývá. Byla bych ráda za jakoukoliv radu která mi pomůže se skvrn zbavit.Děkuji za odpověd´
15.07.2014
RE:pigmentove skvrny (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,na pigmentace používám erbiový laser,Q switched laser,chemický peeling (Renophase Dépigmentant),frakční radiofrekvenci,přípravky elure.Ale ani tato ošetření nezaručují,že pigmentace se nebude tvořit opět.
10.07.2014
znamenko (Petra)
Dobry den pri holeni jsem si strhla kousek nebo povrch znamenka krvaci to tak jsem se chtela zeptat jesly mam k lekari nebo se to zahoji dekuji
10.07.2014
RE:znamenko (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,můžete navštívit lékaře.
02.07.2014
Bez titulku (Helena)
Dobrý den,

ráda bych se zeptala, co si myslíte o kosmetice Herbalife? Vyplatí se za tu cenu? Popř. jakou jinou kosmetikou (nejlépe z lékárny) ji lze nahradit?

Děkuji
02.07.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,kosmetiku Herbalife nepoužívám a nemám s ní zkušenosti.
30.06.2014
Bez titulku (Nikola)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli existuje něco na červený obličej. Trpím tím už strašně dlouho a v létě je to uplne nejhorší to úplně svítím červeně.
30.06.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,zarudnutí (začervenání) obličeje způsobené rozšířenými žilkami lze odstranit, nebo učinit méně výrazné,laserem Vbeam.Je potřeba ale více ošetření (počet ošetření je individuální).Může být ale i jiná příčina jako je např. typ pokožky,velká propustnost žilní stěny,vyšší krevní tlak,nebo příčina genetická,v těchto případech laser zpravidla není účinný.
15.06.2014
Chemický peeling v létě (Lenka Polachvá)
Dobrý den, četla jsem, že existuje chemický peeling, který lze aplikovat i v létě. Používáte takový, jaká je cena? Chci zredukovat následující potíže, které jsou přes léto markantnější - mastná pleť, ucpané a rozšířené póry, občas akné, pigmentové skvrny. Také první známky stárnutí pleti. Děkuji Lenka P.
16.06.2014
RE:Chemický peeling v létě (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,používám peeling Laboratoires Renophase,který lze aplikovat i v létě.Je ale nutné chránit si pleť několik dnů před přímými slunečními paprsky a používat krém s vyšším ochranným faktorem.Cena za jedno ošetření je 1000Kč.
12.06.2014
následky popáleniny nártu u dítěte (Karla)
Dobrý den, 4 letá dcerka má od března letošního roku popáleninu na dorsu dist. části nohy těsně nad prsty, st. IIa-IIb. Chirurugická péče ukončena v květnu, nyní doma užíváme na dop. calcium pantotenát mast, je v našem případě vhodná laserová korekce? Příp. za jak dlouho? Předem děkuji za odpověď.
12.06.2014
RE:následky popáleniny nártu u dítěte (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,abych Vám mohla říci možnosti korekce,tak bych musela popáleninu vidět. Můžete např. i poslat emailem detailní foto.K lepšímu hojení je vzhledem k době od vzniku popáleniny vhodný neinvazivní biostimulační laser.Invazivní lasery je možné případně použít až za několik měsíců.
08.06.2014
jizva na nose (Jana)
Dobrý den,14letou dceru před 2 lety kousl pes, zůstala 4 cm jizva na nose ve tvaru skoby,podle lékařů zhojena pěkně,ale jizva při změně počasí zčervená a je vidět. Je možná korekce laserem, jsme ze Zlína, mohu poslat foto e-mailem a pak se objednat na zákrok i o prázdninách? Děkuji za odpověď. Jana
08.06.2014
RE:jizva na nose (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,zarudnutí jizvy je možné korigovat cévním laserem,i když v případě zarudnutí pouze při změně počasí výsledek může být nepatrný.Zákrok není vhodný provádět v slunném letním období.
04.06.2014
Bez titulku (Kristýna)
Dobrý den,
kdybych chodila nejprve na lýtka a potom až stehna, tak pokud se koukám správně, tak by se mi to prodražilo než kdybych počkala na dolní končetiny včetně třísel do 8000 Kč. Chápu to správně?
Děkji
04.06.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,lze dohodnout,že součtová cena bude stejná jako v případě laserové epilace celých noh vč.třísel jednou návštěvou.
03.06.2014
Bez titulku (Kristýna)
dobrý den,
měla bych zájem o laserovou epilaci dolních končetin včetně třísel, cena do 8000 Kč. Když se objednám je zde nějaká dlouhá čekací lhůta na zákrok? Mám malý problém, lýtka si normálně holím žiletkou,ale stehna si vytrhávám strojkem. U Vás jsem se dočetla, že před zákrokem bych si měla nohy 3-4 týdny holit žiletkou... Takže bych se Vám měla ozvat po měsíci co si začnu stehna holit žiletkou nebo jak bych to měla udělat?
Předem děkuji za opověď
03.06.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,objednání je možné do týdne.Pokud jste chloupky na stehnech vytrhávala strojkem,musíte počkat alespoň 3 týdny od posledního vytrhávání.Nebo se můžete nejprve objednat na ošetření lýtek a pak ještě přijít na ošetření stehen vč.třísel.
02.06.2014
Laser (Veronika)
Dobrý den,
mám problém když si holím nohy žiletkou i strojek už jsem i zkoušela, že mi zarůstají chloupky, dělají se mi jizvičky, červené skvrny, tak jestli by mi pomohla laserová epilace?
Předem děkuji Straková
02.06.2014
RE:Laser (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,laserová epilace je vhodná a zpravidla jediná účinná k řešení Vašeho problému.
29.05.2014
dysplastický nevus - doplnění (Jana)
ještě k mému předchozímu příspěvku doplním.
Znaménko jsem si nechala již 1x odstranit koncem února - histologie byla v pořádku (nevím typ pihy)
po cca měsíci se mi udělalo v jizvě znova znaménko - kožní mě znovu poslala na odstranění a teď zněl výsledek dysplastický nevus - histo v pořádku.

pokaždé odstranění laserem.

děkuji
29.05.2014
RE:dysplastický nevus - doplnění (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,dysplastický nevus není neobvyklý,jedná se o rizikové znamínko,je potřeba ho sledovat.Pokud se odstraní je to v pořádku.Riziková (podezřelá) znamínka laserem ale neodstraňuji.
30.05.2014
RE:RE:dysplastický nevus - doplnění (Jann)
děkuji moc za rychlou odpověď.

a je velký problém, když mi byl odstraněn laserem? prý byl tentokrát již odstraněn opravdu celý - to se na histologii pozná?

nejspíš ho nikdo za rizikové nepokládal, ani kožní ani chirurg, když mi bylo 2x doporučeno odstranění laserem.

mám strach, aby se mi neudělalo znova.

a je možné, aby se z té první vyříznuté pihy (u které nevím zda to byl taky dysplastický nevus) při opětovném vyrašení stal až pak ten dysplastický nevus? nebo to byl již i tehdy?
30.05.2014
RE:RE:RE:dysplastický nevus - doplnění (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,na Vaši otázku nemohu nijak odpovědět,protože nevím jakým laserem byl kožní útvar odstraněn,ani nevím o jaký prvotní útvar se jednalo.Lékař,který prováděl zákrok by měl mít záznam vč. toho co bylo posláno na histologii.Z pihy se může stát dysplastický nevus,i v místě odstranění může se vytvořit dysplastický nevus.
29.05.2014
dysplastický nevus (Jana)
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, byla jsem na laser odstranění znaménka.
výsledek histologie byl dysplastický nevus, histologie v pořádku.
Jsou to prý riziková znaménka.

Chtěla jsem se zeptat, jak je tento dysplastický nevus častý? a pokud je osdstraněn, zda je to již v pořádku.

Nějak mě to vystrašilo, byť mě lékař ujištoval, že je to v pořádku.

Moc děkuji
29.05.2014
RE:dysplastický nevus (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,dysplastický nevus není neobvyklý,jedná se o rizikové znamínko,je potřeba ho sledovat.Pokud se odstraní je to v pořádku.Riziková (podezřelá) znamínka laserem ale neodstraňuji.
29.05.2014
obočí (Marika)
Dobrý den,nechala jsem si vytetovat obočí ale vůbec s tím nejsem spokojena a chci to odstranit. Jak dlouho po vytetování je možné to dát pryč a kolik tak zhruba odstranění celého obočí stojí? děkuji za odpověď :)
29.05.2014
RE:obočí (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,jakékoliv tetování je možné odstranit Q switched laserem.Je ale potřeba většinou více ošetření,i třeba 4x a více.Interval mezi ošetřeními je asi měsíc.Cena za každé ošetření je dle počtu pulsů laseru.Jeden puls laseru ošetří plochu 3x3mm.Cena do 10 pulsů je 700Kč,do 20 pulsů 1200Kč.Za každý další puls nad dvacet pulsů je cena 10-15Kč.Cena za první ošetření obou obočí předběžně může být do 2000Kč.Ošetření je možné provést měsíc po vytetování.
28.05.2014
Bez titulku (Michaela)
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné odstranit znaménka i v tomto období nebo zda mám počkat až bude chladněji (například na pozdim)? Také bych se chtěla zeptat, když se objednám na určitý den, tak jestli zákrok bude již toho dne proveden nebo jestli se musím dostavit jindy.
Předem děkuji za odpověď.
29.05.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,znamínka lze odstranit i v tomto období,jednou návštěvou je možno provést vyšetření znamínek i jejich odstranění.
29.05.2014
RE:RE:Bez titulku (Michaela)
Děkuji za odpověď.

Ještě bych se chtěla zeptat, zda je odstranění znamének teď možné i pokud bych chtěla jet v srpnu k moři.
29.05.2014
RE:RE:RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,odstranění teď je možné.
19.05.2014
Bez titulku (kamila)
dobrý den,udělala se mi na nose taková červená tečka a nechce zmizet už ji tam mám rok,jak kdyby se to nechtělo zacelit,nevím jestli jsem tam předtím neměla nějáký pupínek že bych si ho rozškrábla nebo jestli to není prasklá cévka,
19.05.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,může se jednat o prasklou cévku,hemangiom,lze je odstranit elektrokoagulací nebo cévním laserem.
24.04.2014
Profylaktické ozařování (David)
Dobrý den.Chtěl bych se prosím zeptat,zda by šla nějakým způsobem ošetřit(odstranit či
vylepšit)popálená,poškozená,narůžovělá kůže
po profylaktickém ozáření,které proběhlo před třiceti lety?Děkuji za odpověď.
24.04.2014
RE:Profylaktické ozařování (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,v tomto případě možnosti korekce lasery jsou nepatrné.
15.04.2014
korekce jizvy po znaménku (Denisa)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak dlouho po odstranění stehů (vyříznutí pihy na břiše, stehy vyndány dnes 15.4.) bych mohla využít laserové ošetření, případně jaký typ. Jizva je malá, cca 1 cm.
Děkuji,
Denisa H.
15.04.2014
RE:korekce jizvy po znaménku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,hned po vytažení stehů je vhodný biostimulační laser (červené světlo)–přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně,k změknutí a zjemnění jizvy.Současně je možné potírat jizvu silikonovým gelem na jizvy např. Dermatixem.Invazivnější korekce jizvy lasery je možná až za několik měsíců.
10.04.2014
Bez titulku (Lenka)
Dobrý den,
celý život mě trápí aknózní pleť, která se mi avšak po porodech zlepšila. Ale co mě trápí nadále jsou rozš´řené póry, které mám na tvářích.
Je nějaká metoda, která tento problém zredukuje, zminimalizuje, že to není tak vyditelné?
Jaká by byla cena?
Děkuji Vám,
s pozdravem
Lenka.
10.04.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,k zmírnění viditelnosti pórů je vhodný např. chemický peeling (cena za jedno ošetření celého obličeje 1000Kč) nebo frakční radiofrekvence (cena za jedno ošetření celého obličeje do 4000Kč).
04.04.2014
rozšířené cévky v obličeji (Zdeňka)
Dobrý den,
trápí mě rozšířené cévky v obličeji.Chtěla bych se zeptat, zda lze provést ošetření cévek v kteroukoliv roční dobu a jak dlouhá je u Vás objednací doba na tento zákrok.
Předem děkuji za odpověď.
04.04.2014
RE:rozšířené cévky v obličeji (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,laserové odstranění rozšířených žilek v obličeji se nedoporučuje provádět pouze v letním období.Objednání je možné do 10ti dnů.
02.04.2014
znaménko (Ivana)
Dobrý den,
mám na obličeji dvě docela větší znaménka, chci je dát pryč, je možné prosím oddělat obě najednou? Musím se k Vám objednávat nebo berete bez objednání? Jak dlouho se potom stroupek hojí a je odstranění bezbolestné ?--- jsem poseroutka.... Děkuji moc za odpověd a těším se až už budu z vašich rukou zas o něco krásnější... pěkný den Ivana Hublova
02.04.2014
RE:znaménko (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,jednou návštěvou je možné laserem odstranit znamínek kolik budete chtít.Je nutné se objednat přes objednávky na tomto webu nebo telefonicky.Místo se hojí jako odřenina stroupkem,který by se měl samovolně odloučit zhruba po týdnu.Ošetření je bezbolestné,zpravidla se použije injekční lokální anestezie.
24.03.2014
odstranění pernamentního make-upu (Jaromíra Tomčalová)
Dobrý den,jaký je rozdíl mezi odstraněním pernamentního make-upu AlexLazerem a Q-SWITCH Nd.Yag? Jedná se mi o odstranění v místě obočí, tedy na obličeji, jestli nedojde ke zjizvení a vypadání obočí? Děkuji za odpověď, J.Tomčalová
24.03.2014
RE:odstranění pernamentního make-upu (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,co se týče energie a vlnové délky použité k odstranění perm. makeupu rozdíl není žádný,výsledky jsou totožné.K zjizvení zpravidla nedochází,tyto lasery nejsou určeny k odstranění chloupků.
15.03.2014
Bez titulku (Michal)
Dobry den pani doktorko,

chtel bych Vas pozadat o radu, potykam se uz dlouho s problemem ktery je pro me choulostivy, jedna se s nejvetsi pravdepodobnosti o HPV virus ktery se u me projevil v podobe malych vyrustku od korene penisu. Precetl jsem si uz spoustu clanku o tomto viru, ktery je nelecitelny. Zajimalo by me zdali se daji tyto bradavicky u Vas nejak odsranit nebo zdali byste mi doporucila nejaky pripravek. Vyzkousel jsem na mene citlivem miste pripravek WARTNER, diky kteremu jsem se jich na nejakou dobu zbavil. Nebylo to moc prijemne jelikoz je to kyselina a tak se obavam tento zpusob pouzit i na penis.
Dekuji za odpoved
16.03.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,musela bych bradavičky nejprve vidět,abych Vám mohla říci možnosti jejich odstranění.Laserové zákroky ale v této oblasti neprovádím.Nejlépe je když navštívíte venerologickou ambulanci (venerologii neprovádím).
27.02.2014
metličky (Iva)
Dobrý den, u kotníku na noze mi byla laserem odstraňována metlička. Část žilky zmizela, ale zbytek se rozpil do drobnějších žilek. Je možná náprava? Děkuji.
27.02.2014
RE:metličky (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,ošetření laserové odstranění žilek je většinou nutné opakovat.
19.02.2014
znamenka (Anonymní dotaz)
Dobry den,cetl sem tu ze pri odstraneni vice znamenek je mnozstevni sleva(mam jich na tele pomerne dost) tak bych se chtel zeptat kolik by stalo odstraneni 10 znamenek? Premyslel sem ze bych si jich 10 u vas odstranil a zbytek nekdy priste treba na podzim.dekuji za odpoved. Jen se bojim aby jizva nebyla vetsi nez znamenko:(
19.02.2014
RE:znamenka (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,cena za laserové odstranění vhodného znamínka je dle jeho velikosti.Cena za laserové odstranění znamínka velikosti kolem 5mm včetně lokální anestezie je 500Kč (cena za 10 znamínek uvedené velikosti je 4000–4500Kč).U Vámi uvedeného počtu znamínek je možná sleva,ale v jaké výši bude Vám mohu říci až znamínka uvidím.Místo po laserem odstraněném znamínku se hojí jako odřenina stroupkem,jizva po zhojení je zpravidla nepatrná.
19.02.2014
RE:RE:znamenka (Anonymní dotaz)
Ano dekuji za odpoved a co je to ,,vhodne znamenko''? Tomu moc nerozumim:(
19.02.2014
RE:RE:RE:znamenka (MUDr.Markéta Lorencová)
Většinu kožních výrůstků lze laserem odstranit,některé podezřelé kožní útvary ale lze odstranit pouze chirurgicky s případným následujícím histologickým vyšetřením. Vhodné znamínko znamená,že je možné jeho odstranění laserem.
16.02.2014
znamenka na tvari (Z.)
dobry den,chtel bych se zeptat kolik by stalo odstraneni 5 znaminek,ktere mam na tvari?(celkova cena se vsim) jedno je mirne vystouple velikosti asi 0,5cm a ostatni nejsou vystouple a mozna i o neco mensi,ale vadi mi z estetickeho duvodu. A take se chci zeptat zda po zakroku budou videt jizvy?(nerad bych mel na obliceji jizvy) dekuji
17.02.2014
RE:znamenka na tvari (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,celková cena za laserové odstranění 5ti znamínek velikosti kolem 5mm včetně lokální anestezie je do 2500 Kč.Místo se hojí jako odřenina stroupkem,jizvy jsou nepatrné.
13.02.2014
Ďolíček na nose (Kamila)
Dobrý den, mám na špičce nosu malý ďolíček, který z jedné strany vypadá velmi nevzhledně. Chtěla bych si ho nechat vyplnit. Provádíte toto na Vaší klinice? Jaké jsou možnosti? Děkuji
13.02.2014
RE:Ďolíček na nose (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,předběžně ďolíček na nose lze korigovat výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Skutečné možnosti korekce Vám mohu říci až ďolíček uvidím.
09.02.2014
Laser (Iveta)
Dobrý den,
je mi 23 let a v posledních cca 3 letech jsem u sebe začala pozorovat padání a zeslabování vlasů v oblasti temene. Toto se dostalo do určitého stadia, kt. teď stagnuje, ale vlasy se nevrací, nerostou nové. Je to pro mě nepříjemný handicap. Četla jsem pár článků, ve kterých byl tento problém řešen biostiumlačním laserem. Chtěla bych se proto zeptat, jestli toto nabízíte i na vaší klinice. Předem Vám moc děkuji za odpověď!
10.02.2014
RE:Laser (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,červené světlo biostimulačního laseru používám i jako podpůrnou léčbu vypadávání vlasů a jejich zeslabování,ke stimulaci růstu vlasů a ke zkvalitnění vlasového porostu.
03.02.2014
Bez titulku (Jara)
Dobrý den, trápím se s lupénkou na dlani a prstech, kůže mi rohovatí a praská, což je velmi bolestivé.Doslechla jsem se o možnosti léčby laserem, je možné se na vaši kliniku obrátit s tímto problémem?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Jara
03.02.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,laser na účinnou léčbu lupénky nemám,ani mi není známo zda nějaký laser je doloženě účinný na léčbu lupénky.
18.01.2014
Keloidní jízva (Magda Karhánková)
Dobrý den! Již jsem se zde dozvěděla, že je u vás možné nechat si odstranit keloidní jizvu. Byla jsem operovaná v listopadu roku 2012 z důvodu odstranění nezhoubného nádoru. Již jsem podstoupila rehabilitaci laserem, ale jen na urychlení hojení. Ráda bych se tedy zeptala, jestli je už v tuto dobu možné podstoupit laserový zákrok na odstranění jizvy. Také bych se ráda zeptala na cenu, když mám jizvu o velikosti 10 centimetrů čtverečních. Předem děkuji za odpověď ! Přeji krásný zbytek dne :-)
20.01.2014
RE:Keloidní jízva (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,musela bych jizvu nejprve vidět,abych Vám mohla říci možnosti její korekce. Jizvy nelze zcela odstranit,ale pouze tvarově či barevně korigovat,aby byly méně viditelnější.Obecně ale v případě keloidních jizev větších ploch je jejich korekce lasery většinou nepatrná.
11.01.2014
Bez titulku (Martykán)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když si nechám odstranit znamínko ve vlasech, zda na odstraněném místě začnou růst vlasy či zůstane jizva.
Předem děkuji za odpověď.
Martykán
12.01.2014
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,po odstranění znamínka laserem je jizva nepatrná a s největší pravděpodobností vlasy budou růst.
06.01.2014
Svědění znamének (Klára J.)
Dobrý den,
již 3 měsíce mě svědí (zpočátku mírněji, nyní více) asi 2 znaménka na zádech. Může jít o nebezpečný projev? Na zádech mám také mírné akné, tak jsem tomu doposud nepřikládala váhu a myslela jsem si že se škrábu na pupíncích. Nyní jsem však zjistila, že jsou to některá znaménka.
Děkuji za odpověď
06.01.2014
RE:Svědění znamének (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,většinou se nemusí jednat o nic závažného,nemohu to ale nijak posoudit pokud znamínka neuvidím.Nejvhodnější je,když přijdete na vyšetření ke mně nebo k nejbližšímu kožnímu lékaři.