Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2015&show_id_thread=4622


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
01.01.2019

Nabídka dárkových poukázek na dermatologický zákrok či vyšetření v jakékoliv finanční výši. Poukázky je možné si převzít kdykoliv v ordinační době.

27.07.2017

Jako alternativu stávajícího přístroje akustické rázové vlny CELLACTOR SC1 STORZ MEDICAL nabízíme ošetření novým přístrojem akustické rázové vlny MASTERPULS MP200 ultra STORZ MEDICAL – léčba a korekce celulitidy, zpevnění a aktivace svalové a vazivové tkáně, zjemnění a vyhlazování jizev, strií a vrásek, zvyšování elasticity kůže, zmenšení obvodu – zeštíhlení, odstranění lymfedému, zpevnění a korekce vrásek v obličeji. Součástí přístroje je i vakuová terapie.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

07.11.2015
Hnědá skvrna pod palcem u nohy (Dana Kopečková)
Dobrý den, mému synovi 23 let jsem objevila cca před měsícem hnědou skvrnu pod nehtem u palce u nohy.V létě ji tam ještě neměl.Není si vědom, že by se do něj bouchl. Kožní lékařka řekla, že má pozorovat, jestli skvrna odrůstá s nehtem a má přijít za měsíc na kontrolu. Vzhledem k zákeřnosti možného melanomu se chci zeptat, zda měsíc není moc dlouhá doba. Jestli bychom k vám mohli přijít a nechat skvrnu posoudit dermatoskopem. Naše kožní lékařka nemá žádné optické pomůcky a posuzuje jen okem. Děkuji za odpověď Kopečková
08.11.2015
RE:Hnědá skvrna pod palcem u nohy (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,vyšetření případného znamínka rostoucího pod nehtem počítačovým dermatoskopem by bylo vzhledem k nehtu zkreslené a nepřesné.Tedy je nutné sledovat zda skvrna odrůstá s nehtem a zda se zvětšuje jak Vám uvedla Vaše kožní lékařka.