Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2016&show_id_thread=4664


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

28.09.2016
Odstranění tetování (Pavlína)
Dobrý den, kolik by finančně vyšlo odstranění tetování kříže, výška 8cm, šířka ramen 3cm, tloušťka cca 1cm, černá barva. Děkuji Pavlína
29.09.2016
RE:Odstranění tetování (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,jakékoliv tetování je možné odstranit Q switched laserem.K odstranění tetování je ale potřeba více ošetření,i třeba 4x.Interval mezi ošetřeními je asi měsíc.Cena za každé ošetření je dle počtu pulsů laseru.Jeden puls laseru ošetří plochu 3x3mm.Cena do 10 pulsů je 700Kč,do 20 pulsů 1200Kč.Za každý další puls nad dvacet pulsů je cena 10-15Kč.V případě výpočtu počtu pulsů je nutné celkovou plochu tetování v cm2 vydělit plochou koncovky 0,3x0,3cm.Ve Vašem případě je potřeba asi 110 pulsů,tedy cena za první ošetření je do 2500Kč (za druhé a další ošetření je též dle počtu pulsů laseru).