Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2017&show_all=all


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

23.10.2017
odstranění znamének na obličeji (Monika)
Dobrý den,
už několik let uvažuji o odstranění asi 5ti znamének na obličeji.
Chci se zeptat jaký je prosím proces hojení? A hojí se to jako obyčejný strup? Budu si na to muset vzít dovolenou, ve své práci musím vždy nosit výrazný make up.. Jak dlouho prosím hojení trvá, popřípadě je možné to nějak zakrýt třeba po týdnu?
Děkuji a přeji hezký den
23.10.2017
RE:odstranění znamének na obličeji (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,místo se hojí jako odřenina stroupkem.Stroupek by se měl po 7-14 dnech samovolně odloučit,není vhodné ho strhávat.Po dobu do samovolného odloučení stroupku nedoporučuji stroupek překrývat makeupem nebo jinými kosmetickými přípravky.Pracovní neschopnost není nutná.
15.08.2017
Odstranění jizev po akné (Anonymní dotaz)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká by byla přibližně cena za odstranění jizev po akné erbiovým laserem na obou tvářích a jestli je lepší nejdříve přijít na konzultaci a poté se objednat na odstranění. Děkuji
16.08.2017
RE:Odstranění jizev po akné (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,cena za korekci (jedno ošetření) jizev erbiovým laserem obě tváře je kolem 4000Kč.Počet ošetření dle stavu jizev.Vhodná je nejprve konzultace.Na konzultaci můžete přijít kdykoliv bez objednání v úterý,ve středu nebo v pátek v době mezi 8:00-13:00 hodin, nebo ve čtvrtek v době mezi 12:00-16:15 hodin.Od 5.9.2017.
07.06.2017
Korekce jizev po akné (Petra)
Chtěla bych se zeptat, zda i v létě lze podstoupit korekce jizev a jizviček po akné (jedná se o oblast horního rtu, kolem nosu). Samozřejmě počítám, že je potřeba chránit se UV krémem s vysokým faktorem. Děkuji za odpověď.
07.06.2017
RE:Korekce jizev po akné (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,vhodnější je tyto zákroky v letních slunných dnech neprovádět a též je vhodná nejprve konzultace.
26.04.2017
Úhrada zakroku VZP (Eva)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda při odstranění znamének (laserem) na tváři, přispívá na tento zákrok platbou Všeobecná zdravotní pojišťovna? Děkuji zouharova
26.04.2017
RE:Úhrada zakroku VZP (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,Všeobecná zdravotní pojišťovna,ani žádná jiná,tento laserový zákrok nehradí (ani z části).
06.04.2017
Rozšířené žilky v oblasti pod očima a na tvářích (Veronika Vyskočilová)
Dobrý chtěla bych se zeptat jak se určuje cena podle těch pulsů.Jak moc velký je jeden ten puls.Díky za odpověd?
07.04.2017
RE:Rozšířené žilky v oblasti pod očima a na tváříc (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,jeden puls ošetří plochu 3x10mm.
22.03.2017
Bez titulku (Veronika)
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je u vás odstranění znamének nějak časově ohraničené, tím myslím, jestli odstranění provádíte jen do určitého měsíce kvůli slunci. děkuji za odpoved
22.03.2017
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,odstraňování znamínek laserem je možné celoročně,je ale potřeba dodržovat pokyny.Není ale moc vhodné odstraňovat znamínka v obličeji v letních slunných dnech.
12.02.2017
Odstranění znamének (Simona)
Dobrý den, mám v obličeji plochá tmavá znaménka, zasahují i pod kůži a chtěla bych je z estetického hlediska odstranit.( Zhruba 3mm)Je to možné? Jaký je nejlepší způsob, aby nezůstala jizva a byla rychle zahojená ? Děkuji
13.02.2017
RE:Odstranění znamének (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,vhodná znamínka odstraňuji pouze laserem.Oproti chirurgickému odstranění je v případě laserového odstranění kratší doba hojení a nepatrná jizva.Ohledně možnosti odstranění znamínek Vám mohu říci až znamínka uvidím.
18.01.2017
Epidermální névus u dítěte (Nováková)
dobrý den,dcera má světle hnědý epidermální névus na špičce nosu, ze zdravotního hlediska dle kožního lékaře není nebezpečný. nicméně z estetického hlediska bych byla pro jeho odstranění - nevím ale, zda se to dělá už v tomto věku nebo zda je lepší počkat, až bude starší (četla jsem, že se névy někdy "vracejí") děkuji
Nováková
19.01.2017
RE:Epidermální névus u dítěte (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,předběžně epidermální névus je možné odstranit laserem.Laserové zákroky provádím u dětí až školního věku.
07.01.2017
Materska znamenka (Pavel)
Dobry den,chtel bych si u Vas odstranit 5 znamenek na rukou a zadech ve velikosti cca 5 az 8mm. zajimala by me cena a jestli po odstraneni to znamenko uz nepujde vubec videt a bude ta kuze jako by tam to znamenko nikdy nebylo. dekuji za odpoved.
08.01.2017
RE:Materska znamenka (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,cena za laserové odstranění 5ti uvedených znamínek vč.lokální anestezie je 2500-3000Kč.Jizva je zpravidla nepatrná.