Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2019&show_all=all


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

19.10.2019
Děti - bradavice (Šárka)
Dobrý den, odstraňujete bradavice lok. dlaň u dětí 9let?dekuji
20.10.2019
RE:Děti - bradavice (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,odstraňuji,ale pouze laserem Vbeam.
26.07.2019
Znaménko (Petr)
Dobrý den,
nedávno jsem objevil znaménko na místě, které v životě nevidělo sluneční světlo (hýždě). Rád bych věděl, jestli je to normální, nebo by mě to mělo znepokojovat. Znaménko vypadá poměrně normálně, pravidelný tvar, průměr asi 3mm, je ovšem tmavší, než moje obvyklá znaménka. Myslíte, že je to důvod k vyšetření dermatoskopem?
27.07.2019
RE:Znaménko (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,pokud kožní útvar nevidím,nemohu Vám k němu nic říci.Nejlépe je když se objednáte na vyšetření ke mně nebo k jinému kožnímu lékaři.
08.07.2019
Dotaz (Jirka)
Dobrý den,
už dlouho přemýšlím o odstranění nepovedeného tetování a konečně jsem se rozhodl, že bych to chtěl odstranit, ale měl bych jednu otázku.
Sportuju, takže bych se chtěl zeptat, jestli po odstranění bych mohl hned pokračovat v tom co dělám nebo bych musel přestat dokud by se to nezahojilo.
Dekuji za odpověď.
08.07.2019
RE:Dotaz (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,jakékoliv tetování lze odstranit Q switched laserem.Počet ošetření minimálně 4x.Místo se hojí zpravidla jako odřenina stroupky.Musíte dávat pozor,abyste stroupky nijak nestrhl,musí se samovolně odloučit.Místo po dobu stroupků nesmíte moc umývat vodou,do vytvoření stroupků byste neměl vůbec místo máčet.Výrazné pocení také nepřispívá vhodnému hojení.
22.03.2019
Dotaz (Lenka)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na odstranění celulitidy z nohou (stehen) zepředu i zezadu.jedná se o viditelnou celulitidu.Před 15 lety jsem byla na odsátí tuku ze stehen a časem se mi vytvořila celulitida.Zajímá mne hlavně počet opakování do viditelných výsledků.děkuji Lenka
22.03.2019
RE:Dotaz (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,počet ošetření je minimálně 6x,ale je vždy odvislý od stavu celulitidy a je vždy individuální.
13.03.2019
Odstranění chloupků - lýtka - cena (Eva K.)
Dobrý den,ráda bych se touto cestou zeptala na laserové odstranění chloupků na lýtkách - jaká je cena, a zda-li se cena postupně snižuje? Jaké se po zákroku k pokožce chovat? Je možné sportovat, plavat, sauna atd.? Děkuji
14.03.2019
RE:Odstranění chloupků - lýtka - cena (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,cena za první laserové odstranění chloupků na lýtkách vč. kolen a nártů je do 4000Kč,cena za druhé a další ošetření klesá dle počtu pulsů laseru.Není žádné omezení po ošetření,ale je vhodné den po ošetření nejít do sauny či bazénů.
11.03.2019
Bez titulku (Lenka)
Dobrý den, zajímala by mě přibližná cena odstranění žilek v obličeji.Děkuji
14.03.2019
RE:Bez titulku (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,červené nebo červenofialové žilky odstraňuji laserem Vbeam.Cena za laserové odstranění je dle počtu pulsů laseru.Jeden puls ošetří plochu asi 3x10mm.Cena do 5 pulsů je 500Kč,do 10 pulsů 700Kč,do 20 pulsů 1200Kč,každý další puls nad 20 pulsů 10–15Kč. Nemusí se ale jednat o jedno ošetření.
29.01.2019
depilace (Jana)
Dobrý den,kolik stojí jedno ošetření odstranění chloupků obou podpaží.
29.01.2019
RE:depilace (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,cena za obě podpaží je 1300Kč.