Laser centrum Brno – MUDr. Markéta Lorencová
Kdo jsme Přístrojové vybavení Ceník Objednávka Poradna Akční nabídky Doporučujeme Články Fotogalerie Kontakt

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

URL: http://www.laser-centrum-brno.cz/poradna/show/?year=2019&show_id_thread=4747


Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.

Aktuality
26.07.2022

Od 1.8.2022 ukončuji činnost ordinace.

Další aktuality

Články
Novinky na email
Zajímají Vás chystané akce či novinky, které pro Vás připravujeme? Přihlašte se k odběru emailových novinek.

Email: 

Kontrolní kód: Kontrolní kód


(ochrana proti spamu)

Úvodní strana >> Poradna Zpět

Poradna

Upozornění

Předtím než dotaz položíte, pročtěte si prosím již zodpovězené otázky. Vaše dotazy se snažíme zodpovídat co nejrychleji, ale při nahromadění velkého počtu dotazů je možné, že odpověď bude trvat delší dobu. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Vyhledávání

Pro snadnou orientaci v příspěvcích můžete využít jednoduché vyhledávání (stačí zadat vždy jen část slova např. "laser" při hledání slova laserové, laserových apod.).

Hledaný výraz:

Poradna – zobrazení příspěvků

08.07.2019
Dotaz (Jirka)
Dobrý den,
už dlouho přemýšlím o odstranění nepovedeného tetování a konečně jsem se rozhodl, že bych to chtěl odstranit, ale měl bych jednu otázku.
Sportuju, takže bych se chtěl zeptat, jestli po odstranění bych mohl hned pokračovat v tom co dělám nebo bych musel přestat dokud by se to nezahojilo.
Dekuji za odpověď.
08.07.2019
RE:Dotaz (MUDr.Markéta Lorencová)
Dobrý den,jakékoliv tetování lze odstranit Q switched laserem.Počet ošetření minimálně 4x.Místo se hojí zpravidla jako odřenina stroupky.Musíte dávat pozor,abyste stroupky nijak nestrhl,musí se samovolně odloučit.Místo po dobu stroupků nesmíte moc umývat vodou,do vytvoření stroupků byste neměl vůbec místo máčet.Výrazné pocení také nepřispívá vhodnému hojení.